Четвер, 22 жовтня 2020 |

поділитися у соціальних мережах:

 

На сьогоднішньому другому засіданні 2-ї сесії Гостомельської селищної ради було надано дозвіл на детальні плани забудови для будівництва дитячого садочка по вулиці Свято-Покровській та початкової школи й дитсадочка в Баланівці на території 1,5 гектари.

Також депутати прийняли зміни до селищного бюджету. Зокрема,  виділено 24 тис. грн. на Новорічні та Різдвяні свята. На ремонт приміщення селищної  ради спрямовано 299 тис. грн. Як повідомив селищний голова Юрій Прилипко, Гостомель в недалекому майбутньому чекає на візит іноземних гостей – тож потрібно «мерії» надати належного зовнішнього вигляду. Адже ведуться перемовини про те, щоб Гостомель став містом-побратимом з містами в Німеччині та Угорщині (поки що вирішується з якими).

Ще депутати затвердили регламент роботи та склад адміністративної комісії. А розпочали засідання з того, що привітали одну свою новообрану колегу – Ольгу Матусяк, яка перемогла в повторному голосуванні по округу № 3.

Також на початку сьогоднішнього пленарного засідання селищний голова Юрій Прилипко повідомив присутнім про вчорашнє відкриття в Гостомелі пункту медичної допомоги та представив нового начальника Гостомельської поліції (віднедавна так називається  наша міліція).

Очолюватиме підрозділ поліції селища Гостомель підполковник Володимир Просяник. Загалом, у штаті поліцейського відділку буде 10 штатних одиниць. Окрім самого начальника –  троє оперативних працівників та шість дільничних інспекторів поліції.

Володимир Володимирович відповів на запитання депутатів і громадськості, повідомивши приймальні дні новореформованого поліцейського відділку:

вівторок  9:00 – 11:00;
четвер 11:00 –  21:00;
субота 10:00 – 13:00;

Розташований Гостомельський відділ поліції в приміщенні РАЦСу, що на Свято-Покровській площі.

Автор: Олександр НАКАЗНЕНКО

Новини