Неділя, 18 березня 2018 |

поділитися у соціальних мережах:

 

Новини

Не забудьмо привітати працівників цього невтомного фронту, що тримають руку на пульсі життєдіяльності нашого Гостомеля, до яких ми звертаємося за допомогою, коли виникають проблеми, щоб їх вирішити 

 

Балансоутримувач : КП «УЖКГ»Гостомель» - нежитлове приміщення за адресою: сел. Гостомель, вул. Проскурівська,14 площею 35,3 кв.м.

 

Учасникам конкурсу необхідно подати до конкурсної  комісії такі документи:

 

 • Заяву на участь у конкурсі за встановленою формою;
 • Копії установчих документів;
 • Копії документів, що підтверджують кваліфікацію працівників, які залучаються до виконання оцінки;
 • Копію кваліфікаційного свідоцтва оцінювача, виданого у встановленому законом порядку;
 • Матеріали, в яких відображається досвід проведення незалежної оцінки;
 • Пропозиції учасника конкурсу щодо термінів виконання робіт та оплати (подаються в окремому опечатаному конверті).

 

Умови конкурсу:

 • мінімальний термін виконання робіт;
 • мінімальна вартість послуг експерта щодо виконання незалежної оцінки.

 

Конкурсну документацію слід подавати не пізніше як за чотири робочі дні до дати проведення конкурсу (включно) за адресою: селище Гостомель, вул. Свято - Покровська, 220, каб. №3 ; телефон для довідок 045 97 31 8 52.

Конкурс буде проведено у приміщенні Гостомельської селищної ради через 14 днів після оприлюднення інформації  на сайті Гостомельської селищної ради.

 

 

 

 

День комунальника − професійне свято, яке традиційно відзначається кожної третьої неділі березня. Цей святковий день присвячений усім працівникам житлово-комунальних господарств, які виконують вкрай необхідну справу – забезпечення життєдіяльності міст, надання різних послуг. Саме працівники цієї галузі роблять все можливе для того, щоб життя кожного було комфортним, зручним та безпечним.

З нагоди професійного свята працівників УЖКГ «Гостомель» привітав селищний голова Юрій Прилипко, вручивши найсумліннішим працівникам відзнаки селищної ради. «Ви навчились чітко визначати та вирішувати проблеми, тримати руки на пульсі, зазначив очільник Гостомеля,– незважаючи на скрутні часи. Досить символічно, що ваше свято призначене саме на цю пору весни і розквіту. Будемо вірити, що ми разом подолаємо всі негаразди і зробимо наше рідний Гостомель гарним і затишним. Дякуючи всім за щоденну напружену працю, бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя та родинного затишку».

Вітала комунальників також директор Агенції розвитку Гостомеля Надія Дудник, вручивши подарунки зазначила: « Завдяки вашій праці в наших домівках та навколо них, є зручності, від ваших невтомних рук залежить чистота вулиць і прибудинкових територій, також гарнішають і розквітають клумби й сквери. А це означає  добрий настрій, тож сонячного вам настрою та успіхів…».

Користуючись нагодою познайомимо вас з діяльністю УЖКГ «Гостомель», яке є одним із наймолодших підприємств селища й в цьому році відзначатиме 10-річний ювілей.

УЖКГ «Гостомель» започаткувало історію своєї діяльності з 2008 року

А хто ж до цього виконував функції підприємства? Два УЖКГ — Ірпінське та Бучанське, й оскільки дані підприємства знаходилися поза територією Гостомеля, котрий для них був своєрідною околицею, то, звісно, не могли надавати повноцінних послуг: збиралися гори сміття, багато його виносилися до лісу. Сьогодні УЖКГ «Гостомель»  вивозить 1425 кубів вуличного сміття з приватного сектору, понад 1024 кубів і більше з контейнерів біля багатоповерхівок, і близько 500 «кубів» стихійного, ще обслуговуються підприємства. УЖКГ «Гостомель» вдалося зробити значний прорив щодо освітлення вулиць селища. Замінено старі лампи на 800 енергозберігаючих, встановлено 300 LED-світильників, за підрахунками фахівців, LED-ліхтарі дозволять зменшити витрати на освітлення вулиць на 30-40%», також встановлено 102 нових стовпів. Вулиці, які раніше потопали в темряві, тепер освітлені, і цей процес буде продовжуватися й далі. Підприємство виконує слюсарні та інші роботи, пов`язані з мережами водопостачання чи сантехнікою.

Обладнано сміттєві майданчики, де встановлено більше 100-а контейнерів, 120 замовлено на 2018 рік. Значну увагу КП надає озелененню, на зиму 2018 року висаджено 3 тисячі тюльпанів, дві тисячі гіацинтів, інші рослини.

Підприємство постійно розвивається, оновлюється технічна база, транспорт,

«У нас трудиться багато сумлінних людей, — зазначив начальник УЖКГ Віталій Пустовалов, — можливо, для когось і не помітна їхня робота, але вони завжди, виконують її якісно та прагнуть, щоб Гостомель був найкращим  серед інших пристоличних поселень.

 

 

 

Про це повідомила УНІАН начальник відділу агрометеорології Українського гідрометеорологічного центру Тетяна Адаменко.

"Поки до 26 березня інтенсивного наростання тепла не передбачається. Тобто всі весняні процеси, за сьогоднішніми даними, почнуться тільки з 27 березня", - сказала Адаменко.

За її словами, найближчими днями (17-19 березня) випаде багато снігу в північній частині України. Зокрема, у Чернігівській, Сумській і, можливо, у Київській областях додасться 20-30 см снігового покриву. У цих районах очікується найбільш інтенсивне зниження температури - до 10-15 градусів морозу протягом кількох днів.

Адаменко також сказала, що на півдні України також будуть снігопади, мінімальна температура вночі сягатиме мінус 6 - мінус 8 градусів дві-три, максимум 4 ночі.

Нагадаємо, 15 березня в Україні місцями пройдуть дощі, на півдні до +12°

 

 

 
ГОСТОМЕЛЬСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

08290,  селище  Гостомель,  вулиця  Свято-Покровська,  № 125

 

Комісія з питань планування бюджету, фінансів, цін та соціально-економічного і культурного розвитку селища

вівторок тижня проведення пленарного засідання сесії

15.00

Комісія з питань законності, регламенту, контролю за виконанням  рішень селищної ради та виконавчого комітету , депутатської діяльності та формування об’єднаної територіальної громади

 

 

Комісія з питань землекористування, будівництва та архітектури

четвер  тижня що передує  тижню проведення пленарного засідання сесії

15.00

Комісія з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства,  екології та проблем Чорнобильської катастрофи та учасників АТО

вівторок тижня проведення пленарного засідання сесії

13.00

Комісія з питань освіти, науки, культури, релігій,туризму, молоді та спорту

п’ятниця  тижня що передує  тижню проведення пленарного засідання сесії

16.00

Комісія з питань промисловості, паливно-енергетичного комплексу, транспорту, зв’язку, торговельного, комунального та побутового обслуговування

вівторок тижня проведення пленарного засідання сесії

16.00

 

Відповідно  до розпорядження селищного голови від 12.03.2018 р. за №02/41 та частини 3 пункту 5 ст.50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , Закону України «Про доступ до публічної інформації» повідомляємо про скликання чергової   сесії  та оприлюднюємо проект порядку  денного  роботи  35  сесії  Гостомельської селищної ради \/ІІ  скликання ,  яка відбудеться   22.03.2018 р. :

 

 1. Про внесення змін до рішення сесії Гостомельської селищної ради №530-32-VII від 21 грудня 2017 року  «Про бюджет селища Гостомель на 2018  рік»
 2. Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для оцінки нерухомого майна, в тому числі земельних ділянок несільськогосподарського призначення на території селища Гостомель
 3. Про затвердження Положення про Порядок продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна на території селища Гостомель
 4. Про внесення змін до сесії Гостомельської селищної ради №532-32-VII від 21 грудня 2017 року «Про структуру та чисельність працівників апарату селищної ради, її виконавчого комітету, фізичної культури і спорту на 2018 рік»
 5. Про надання матеріальної допомоги
 6. Про зменшення розміру орендної плати за оренду земельної ділянки комунальної власності ТОВ «ЮГАЗ» .
 7. Про зменшення розміру орендної плати за оренду земельної ділянки комунальної власності КП «Гостомельінвестбуд».
 8. Про зменшення розміру орендної плати за оренду земельної ділянки комунальної власності КП «Гостомель Житлоінвест».
 9. Про внесення змін до кількісного та персонального складу виконавчого комітету Гостомельської селищної ради \/ІІ скликання
 10. Про врегулювання земельних відносин
 11. Про розгляд протоколів постійних депутатських комісій , звернень та заяв
 12. Різне

За протоколами попередніх  сесії :

Єрмолаєв В.А. - стан будівництва дитячих садочків селища

Лукашевич Є.О.- погодження межі селища Гостомель

Саєнко В.М. – про передачу будинків військового містечка  РЄМу

Прилипко Ю.І  - об’єднання громад

 

 

 

 

Початок о 10.00

Місце проведення : актова зала ЦТДЮ

Секретар ради О.Кислиця

 

Колектив Ірпінської ЗШ І-ІІІ ступенів №13 подякував директору департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Вірі Борисівні Роговій за отримане електронне робоче місце вчителя. Місце педагога обладнане комп'ютером, інтерактивним проектором, дошкою, документ-камерою, багатофункціональним пристроєм, програмним забезпеченням.

Це дуже актуально для колективу навчального закладу, що має високу науково-теоретичну і методичну підготовку, досконало володіє сучасними формами і методами навчання, спрямовує свою діяльність на вдосконалення та систематичне впровадження інноваційних форм навчально-виховної роботи з учнями. Результатом їх діяльності стали нові моделі, методи, технології навчання і виховання, 40 учителів школи пройшли підготовку за програмою „Інтел. Навчання для майбутнього”. У своїй роботі педагоги ЗШ№13 використовують власні та створені з учнями школи мультимедійні проекти. Школа лауреат Всеукраїнського конкурсу „100 кращих шкіл України”, призер обласного етапу Всеукраїнського конкурсу.

У школі діє 49 навчальних кабінетів(32 з яких, обладнані мультимедійною технікою: комп'ютерами, проекторами, екранами, периферійними пристроями. В школі є більше ніж 300 електронних програмних засобів навчального призначення), два комп’ютерних класи, клас нетбуків, мультимедійний кабінет, методичний кабінет, інформаційно- аналітичний центр навчально-виховної роботи.

Щодо Нових здобутків учнів Ірпінської загальноосвітньої школи №13, то учениця 11-А класу Одександра Лихоманова  зайняла 2 місце на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, секція прикладна математика! Керівник – учитель математики Захлюпана Наталія Петрівна! Вітаємо!

 

Його встановлено рішенням Верховної Ради від 17 січня 2017 року з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

Ця дата вибрана не випадково: саме 14 березня 2014 року прямо з Майдану перші добровольці вирушили на тренувальну базу у Нових Петрівцях, що під Києвом. Внесок першої хвилі добровольців важко переоцінити - саме добровольчі батальйони дали змогу провести мобілізацію і підготувати їм професійну заміну.

Одним із перших прикладів добровольства можна вважати Запорозьку Січ – воєнізовану структуру з добровольчих батальйонів, які століттями боронили Україну.

Інший яскравий приклад – легіон Українських Січових Стрільців, що теж формувався виключно на добровольчих засадах. Події Першої світової війни, протистояння Австро-Угорщини Росії українці вирішили використати задля втілення заповітної мрії про незалежність України. До лав УСС записалося майже 20 тисяч добровольців, але згодом австрійська влада дозволила лише 2500 воякам прийняти присягу й утворити легіон УСС. Тоді, в 1914 році, так само як і в 2014, українські добровольці нічого не мали: вони були найгірше озброєні, взуті й одягнені. Але, попри це, зажили слави як найвідважніші вояки. «З нами йшли в наступ українські добровольці. Це, мабуть, найкращий відділ із усієї Австро-Угорської армії», - йшлося в німецькому повідомленні з фронту до командування Південної Армії. Півтора року знадобилося стрільцям та австрійському командуванню, щоб офіційно оформити українських добровольців як окрему бойову одиницю – полк УСС.

Читайте також: Екс-посадовець МВФ дав рецепт подолання корупції в Україні

Саме тоді на західноукраїнських землях розпочався і потужний волонтерський рух – по суті, місцеве населення одягало й годувало українських добровольців, надсилало на фронт так звані «любистки» – спеціальні посилки-пакунки. 

Під час Другої світової війни добровольці знову першими стали на захист Вітчизни.

Та найновіший приклад – це Революція гідності та початок воєнних дій на сході України. В ті дні тисячі звичайних українських громадян, кинувши власні справи – навчання, роботу, бізнес, родини - початку пішли на майдани, висловлюючи протест проти антидержавної політики тодішнього вищого керівництва країни, а потім зі зброєю в руках першими протистояли озброєній російській армії. Навесні 2014 року була зафіксована рекордна явка у військкомати країни. Люди приходили самі, не чекаючи повістки. Інші – чоловіки й жінки, самоорганізувалися в батальйони й вирушили на Схід.

Саме завдяки добровольцям – їхній мужності, відданості національним інтересам і щирому патріотизму вдалося зупинити російського агресора, дати змогу мобілізувати сили в тилу й озброїти армію. Загалом у конфлікті на сході України брали участь майже 40 добровольчих батальйонів. Переважна більшість із них згодом перетворилася на військові частини силових структур.

 

Розглянуто й ухвалено всі питання порядку денного а саме: про забезпечення проведення мобілізації людських та транспортних ресурсів на території селища Гостомель в особливий період, про які доповідала інспектор військово-облікового столу Леся Шляга.          Про проведення двомісячника благоустрою, санітарній очистці та озелененню селища, розроблені з цього приводу заходи доповідав перший заступник селищного голови Василь Саєнко. Ухвалено також питання про  виділення коштів та виплату одноразової матеріальної допомоги, питання житлової комісії щодо квартирної черги.             

Питання про тимчасову заборону торгівлі за межами селищного ринку все ж вирішено відкласти. Рішення спричинене засміченням місць, де відбувається торгівля, дане питання пропонувалося врегулювати в спеціальному розпорядженні.

 

Нещодавно школярі Гостомеля побували на незабутній прем’єрі мультфільму «Викрадена принцеса». Презентувала цей незабутній захід дружина президента Марина Порошенко, яка побажала всім гарного відпочинку та перегляду. Окрім чудово проведеного часу, діти  отримали подарунки й солодощі. «Гарні враження, емоції, дитячі посмішки, що ще може бути головнішим, - прокоментувала цю подію організатор поїздки, директор культурно-розважального комплексу Наталія Черінська. Також вона подякувала за сприяння та підтримку жителя селища Едуарда, а Гостомельську селищну раду за надані автобуси.

Новини