Неділя, 25 червня 2017 |

Петиції

Петиції

 

Календар подій

Фотогалерея

Видеогалерея

поділитися у соціальних мережах:

 

Новини

 

 Окрім сонячних ван, тренажерів, рибалки, відвідування закладів торгівлі, на березі озера для вашого комфортного відпочинку складено змістовну програму колективом Культурно-оздоровчого комплексу (директор Наталія Черінська, художній керівник Ірина Соболь) за підтримки  селищного голови Юрія Прилипка. Відтак на березі озера безкоштовно, під відкритим небом, починаючи з п’ятниці, перегляд кінофільмів. Щосуботи з 13-ї години ви можете весело потішити своїх дітей, для них завжди  діятимуть розважальні програми. А до Дня молоді - особлива програма - "Пінна вечірка" 

 

У період з 1941 до 1944 року полягло до 10 мільйонів наших співвітчизників.

Люди гинули не лише в результаті бойових дій. Через окупаційний терор, голод та примусове вивезення загинув кожен п'ятий українець.

На знак скорботи працівниками селищної ради Гостомеля і членами Ради ветеранів Другої світової війни  було покладено квіти до 5-и селищних меморіалів. 

 

 

Відповідно до порядку оприлюднення регуляторних актів згідно статті 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» протягом 5 робочих днів буде оприлюдений на офіційному сайті

 Гостомельської селищної ради (gostomel-rada.gov.ua)

Проект регуляторного акту –  рішення Гостомельської селищної

ради про затвердження «Положення про організацію та проведення ярмаркових заходів, виїзної та виносної торгівлі та надання послуг у сфері розваг на території селища Гостомель»

 

Метою даного регуляторного акту є розроблення проекту рішення про затвердження «Положення про організацію та проведення ярмаркових заходів, виїзної та виносної торгівлі та надання послуг у сфері розваг на території селища Гостомель».

Ліквідація торгівлі у невстановлених місцях з порушенням санітарно-епідеміологічних вимог. Інформаційне забезпечення Гостомельської селищної ради про організацію та проведення ярмаркових заходів, виїзної та виносної торгівлі та надання послуг у сфері розваг та території селища Гостомель.

 

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту приймаються у письмовому вигляді протягом місяця після його оприлюднення за адресою: 08290, Київська область, селище Гостомель, вул. Свято-Покровська 220, тел. (063) 462 48 01  Чемерис С.

 

 

 

Відповідно до порядку оприлюднення регуляторних актів згідно статті 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» протягом 5 робочих днів буде оприлюдений на офіційному сайті

 Гостомельської селищної ради (gostomel-rada.gov.ua)

Проект регуляторного акту –  рішення Гостомельської селищної

ради про затвердження «Правил розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території селища Гостомель»

 

Зазначений регуляторний акт підготовлений з метою визначення чіткої процедури надання дозволу на розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території селищ Гостомель.

 Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту приймаються у письмовому вигляді протягом місяця після його оприлюднення за адресою: 08290, Київська область, селище Гостомель, вул. Свято-Покровська 220, тел. (063) 462 48 01  Чемерис С.

 

 

Триває 7-й тур чемпіонату Києво-Святошинського району, команди нашого селища результативно забивають голи в ворота суперників. На минулих вихідних гостомельчани приймали на своєму полі 3-и команди гостей. І в трьох іграх здобули перемоги. Відтак «Факел» виграв у ФК «Зеніт» (Петровське) з рахунком 6:2!. ФК «Гостомель» у напруженій боротьбі здобув перемогу в ФК «Княжичі» (2:1). Захоплююча, хоча й нелегка гра, склалася в ФК «Кімерки» з ФК «Глобал» (Чабани), де наша команда виграла з рахунком 3:2.

Ще залишилося два тури до закінчення чемпіонату, з приводу чого ми взяли інтерв’ю в завідуючого Центрального стадіону селища Олександра Венгера.

  • Пане Олександре, які перспективи очікують наших футболістів, адже незабаром завершення чемпіонату Києво-Святошинської федерації футболу.
  • У нас гарні результати, ФК «Гостомель», від набраних очків, та залежно від завершення чемпіонату, здобуває 3-е або ж 2-е місце в чемпіонат КСРФФ й переходить у Вищу лігу. До речі, це найвагоміший здобуток за всю історію гостомельського футболу. Є шанси потрапити у Вищу лігу в ФК «Факел».
  • А як вдалося нашим футболістам здобути таких вагомих результатів, чи багато легіонерів у наших командах?.
  • Ні, якщо говорити про легіонерів, їх зовсім небагато, головне, що в наших гравців дуже зміцніла віра в свої сили, адже в Гостомелі робиться дуже багато позитивних змін, а це основа віри в перемогу.      

Що може бути кращого за такий активний відпочинок, який доступний в нашому селищі кожному бажаючому. Минулими вихідними на турнір з пляжного волейболу зібралося чотири команди. Причому, в одній з команд, грав очільник Гостомеля Юрій Прилипко. Символічно, що команда, яка грала з селищним головою здобула перемогу. По закінченні ігор усі волейболісти отримали від селищного голови премії та прохолодні напої. Зауважимо, що волейбольні турніри тільки розпочалися й триватимуть щосуботи й в неділю, початок реєстрації з 14-ї години. Приходьте й отримуйте на березі озера море позитиву! Окрім волейболу на вас чекає ще багато розважальних програм, підготованих Культурно-оздоровчим комлексом (директор Наталія Черінська) за підтримки селищного голови Юрія Прилипка.    

Кількома рядками про історію волейболу. Ця гра зародилася в США. У 1895 році в одному з коледжів викладач фізичної культури запропонував своїм учням пограти в «літаючий м’яч». З тих пір пройшло багато років, «літаючий м’яч» змінився на «волейбол» і прийняв світові масштаби гри. Близько одного мільярда всіх людей на планеті грають саме у волейбол. І це не рахуючи гостомельських волейболістів!.. 

 

 

Відбувся 1-й дитячий фестиваль рибальства в селищі Гостомель. Подія унікальна за своїм задумом, бо важко знайти аналогії не тільки в Приірпінні, а й в Україні. З даною ініціативою виступив Ігор Миколаєвський, її підтримав селищний голова,  депутати селищної ради Надія Дудник, Наталія Черінська.

Дня відкриття фестивалю, звичайно, найбільше чекали діти, як розповідають батьки, самі заводили будильники й вставали о 5-й ранку, щоб бути першими на березі озера, котре також чекало на них, щоб подарувати радісні миті. І от на спокійному та сонному плесі загойдалися перші поплавці, котрі не раз змушували юних рибалок затамовувати подих, коли клювала риба — і не тільки, навіть рак спіймався на вудочку, що свідчить про чисту воду на Центральному озері, причому, наступного дня селищний голова, коли купався, упіймав, ще двох раків, згадавши своє дитинство. Але не тільки він пригадав ці щасливі роки, разом з дітьми на озеро прийшли батьки й цілі родини, як от сім’я Ігоря Миколаєвського. Найбільшим уловом за час проведення фестивалю була риба на 3 кг. 800 грам! (товстолоб).

 

По завершенні змагань, юні рибалки, окрім позитиву, отримали грамоти, призи та подарунки від селищного голови й депутатів, мережі магазинів «Рибалка». 1-й дитячий фестиваль став справжнім святом, яке продовжувалося на березі озера за столом у затишній альтанці, де була смачнюща юшка та смажена картопля. Спілкуючись і радіючи за успіхи своїх дітей, батьки висловилися за продовження подібних заходів, їхні прагнення були підтримані організаторами.

 

 

21.06.2017 р.
У зв’язку з плановими ремонтними роботами
з 8:00 по 17:00 буде відсутнє електропостачання:

вул. Незалежності;
вул. Дачна;
вул. Садова;
вул. Щорса;
вул. Кулішова;
вул. Окружна.

 

Протягом минулого тижня молодь селища Гостомель на площі Культурно-оздоровчого комплексу мала змогу грати та вигравати в баскетбол, флорбол, футбол, волейбол, фрізбі, настільний теніс. 

«Тиждень спорту" завершився гарними призами та враженнями! Молодь дякувала Гостомельському селищному голові Юрію Прилипку  та меценату Василю Феєру за гарні подарунки та грошові премії переможцям, а також дружній команді молодіжного клубу на чолі з Михайлом Феєром та Олександром Орищенком! Приємно, що від молодіжної команди отримала подарунок з символічною назвою «Гостомель найкращий — Гостомель спортивний» директор Культурно- оздоровчого комплексу Наталія Черінська.  У змаганнях з настільного тенісу брав участь і селищний голова Юрій Прилипко — й отримав перемогу!

 

Про результати відбору претендентів щодо участі в конкурсі на право укладання договору оренди комунального майна

Гостомельська селищна рада інформує, що за результатами засідання конкурсної комісії, яке відбулося 16 червня 2017 року, із питань про надання в оренду комунального майна та щодо участі в конкурсі на право укладання договору оренди комунального майна, визнано:

АТ «Ощадбанк», для розміщення банкомату загальною площею    1,5 кв.м. вул. Проскурівська,14

 

Новини