Понеділок, 23 вересня 2019 |

поділитися у соціальних мережах:

 

Новини

Ірпінський відділ обслуговування громадян

(сервісний центр)

 управління обслуговування громадян

 головного управління Пенсійного фонду України у Київській області.

 Спеціалісти відділу щотижня проводять

прийом громадян: 

 Ворзельська селищна рада.   

08296, смт. Ворзель, вул. Курортна, 72

(04597) 46-442

 

Прийом проводиться щосереди з 9-00 до 12-00.

 

 

  1. ЦНАП Коцюбинської селищної ради.

08298, смт. Коцюбинське, вул. Доківська, 2

 

Прийом проводиться щочетверга з 9-00 до 13-00.

 

 

  1. ЦНАП Гостомельської селищної ради.

08290, смт. Гостомель, вул. Свято-Покровська, 218

(04597) 31-055

 

Прийом проводиться щоп’ятниці з 9-00 до 12-00.

 

 

              

Вже відомі переможці Громадського бюджету 2019-2020!!! Дякуємо всім і кожному за активну участь. Знайомтесь з проектами, що вже в наступному році змінюватимуть на краще селище та радуватимуть громаду. Ознайомитися з проектами переможців можна за посиланням https://gostomel.pb.org.ua. на офіційному сайті.

Згідно статистичних даних, найактивнішу участь в ініціюванні ідей та голосуванні ГБ взяла прекрасна половина нашого селища - 88 відсотків! Серед проектів, що виграли, лідирують ідеї щодо охорони навколшньго середовища, озеленення, розвитку сфери дозвілля,  благустрою, освітні.  

 

Гостомельська делегація у складі представників апарату ради та депутатського корпусу Гостомельської селищної ради прибула на урочистості й привітала обидві громади зі святом.

Селищний голова Юрій Прилипко від імені усієї гостомельської громади висловив теплі слова бучанцям та горенцям, побажавши здоров'я, благополуччя, добробуту, процвітання, нових досягнень у розвитку, а також завжди бути сильними, успішними,  спроможними до нових великих перемог.

Очільник Гостомеля подарував громадам Бучі та Горенки ікони Спасителя та Богородиці, додавши до побажань, щоб вони завжди оберігали родини громад, а також допомагали в досягненнях головних цілей на шляху об'єднання та розвитку.


Життя іде, а біль та війна залишаються, котра триває вже шостий рік - та все одно закінчиться. як закінчувалися всі війни. Олександр Старов п’ять років тому став першим у стрій добровольців батальйону «Київська Русь», щоб ми сьогодні жили під мирними небом. Прапор добробату "Київська Русь" майорить над його могилою незламним крилом козацького духу. На поминальній панахиді близькі і друзі згадали героя, його доброзичливість і жертовність. Побратими й батьки, очільник Гостомеля Юрій Прилипко і секретар ради Олена Кислиця, депутати ГСР помолилися разом зі священослужителями отцями Мрославом і Віталієм за Царство небесне героя і життя тих, хто сьогодні в бою на сході країни. Вічна пам`ять полеглим! Слава героям!

 

Щороку в третю п’ятницю вересня в Україні відзначається День пам’яті українських журналістів

 Цей день установлений 2007 року з ініціативи Національної спілки журналістів України після жорстокого вбивства українського журналіста Георгія Гонгадзе. У цей день вшановують пам’ять усіх журналістів, які загинули, виконуючи свої професійні обов’язки.

Сьогодні Україна згадує Сергія Ніколаєва, Павла Шеремета, В’ячеслава Веремія, Сергія Самарського, Катерину Гандзюк, Вадима Комарова, Олега Задоянчука, Віктора Гурняка, Дениса Денисюка та інших майстрів слова і пера.

Також українські армійці, колеги, рідні та друзі вшановують пам’ять військового журналіста редактора редакції телебачення телерадіокомпанії Міністерства оборони України "Бриз" капітана третього рангу Дмитра Лабуткіна, який узимку 2015 року загинув під час виконання обов’язків у Дебальцевому Донецької області. 28-річний офіцер Збройних Сил України загинув, як справжній воїн, у найгарячішій на той момент точці проведення АТО.

Загалом за роки незалежності України в нашій державі загинуло понад 70 представників ЗМІ.

Світла пам’ять і шана!

 

На сесійному засіданні розглянуто всі питання порядку денного, а також інші питання, що не увійшли до нього. Зокрема про інтенсивне заповнення навчальних та дошкільних закладів селища. У цьому сенсі варто нагади, що в ЗОШ №13 вже опрацювали проект добудови нового шкільного приміщення на 18 класів. Ось де треба зосередити зусилля, щоб допомогти керівництву навчального закладу, яке дуже наполегливо й динамічно освоїло ряд новацій навчального процесу. Гостомелю необхідне спорудження сучасного навчального корпусу школи, а не пристосоване приміщення. У різному також розглядалося ситуація щодо перспектив створення Гостомельської ОТГ, політичних аспектів цього питання, яке наразі знімає певні обмеження, оскільки з обговорюваною моделлю укрупнення районів на меті є створення Ірпінського району, що в свою чергу зніме бар’єри щодо розрізненості в територіальному устрої сіл Озер, Горенки, Мощуна, що знаходяться на сьогодні в межах кількох районів. Таким чином укрупнення  має прискорити  процес проголошення перших виборів  до Гостомельської ОТГ після «перезавантаження» нового ЦВК, котре вже розпочато. 

Тепер по суті прийнятих рішень порядку денного, результати голосування котрого опубліковані в рубриці «Рішення селищної ради». 19 вересня депутати погодили наступне:  створення тимчасової комісії з вивчення проблеми, пов’язаної з перенапругою еклектромережі по вулиці Черняхівського; про внесення змін до рішення сесії Гостомельської селищної ради №771-48-VII від 20.12.2018 року «Про бюджет селища Гостомель на 2019 рік; про виділення матеріальної допомоги;    про затвердження протоколів засідання конкурсної комісії по розгляду питання надання в оренду комунального майна;    про розгляд звернення гр. Коваля В.Ф.  щодо укладання договору про залучення коштів замовників будівництва об’єктів архітектури, що здаються в експлуатацію, на розвиток інженерно-транспортної інфраструктури селища Гостомель;   про безоплатну передачу на баланс Ірпінської  ЗОШ  №13 майна придбаного по Цільовій програмі «Громадський бюджет селища Гостомель на 2018-2022 роки; про передачу видатків з технічного нагляду незавершеного будівництва мереж зовнішнього освітлення по вул. Бучанське шосе від №32 до №58 на баланс КП «УЖКГ «Гостомель». 

Погоджено також звіт про прийняті рішення та виконання Плану роботи Гостомельської селищної ради \/ІІ  скликання  у першому  півріччі  2019  р., звіт  про роботу та прийняті рішення виконавчим  комітетом Гостомельської селищної ради у першому півріччі 2019  р. А от питання про внесення змін до Статуту КП «УЖКГ «Гостомель» не погоджено .

        Питання щодо безоплатного прийняття на баланс Гостомельської селищної ради з балансу виконавчого комітету ІМР фактичних витрат з капітальних видатках реконструкції об’єктів благоустрою із подальшою передачею їх до КП «УЖКГ «Гостомель» погоджено з формулюванням«звернутися до ІМР із претензією на виконання робіт».   

Постійно розширюючи можливості для створення нових джерел надходжень, ГСР створює з року в рік нормальний інвестиційний клімат для підприємництва. Відтак депутати погодили питання про  надання ТОВ «СІГМА СОЛЮШНЗ» земельної ділянки площею 0,1821 га по вул. Остромирській, 34 в селищі Гостомель в оренду терміном на 7 років для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств (для обслуговування існуючого приміщення сховища овочевої бази в зв’язку з купівлею нерухомого майна. 

На сесії також розглянуто цілий блок земельних питань, містобудування й архітектури.                                                                                                                  

 

Україна займає 9 місце серед 42 досліджуваних країн за відсотком жертв булінгу серед підлітків. Торік у нашій країні 67% дітей стали жертвою чи свідком цькування. 40% постраждалих взагалі ні з ким не ділилися проблемою.

"Булінг - це цькування дітей однолітками в дитячих колективах. Це агресивна і свідома поведінка однієї дитини стосовної іншої. Від випадкової бійки буллінг відрізняється систематичністю й регулярністю"

Жертва булінгу - це хто?

Жертвами булінгу найчастіше стають діти, які чимось вирізняються серед інших. До прикладу, скромно одягнуті, відмінники в навчанні, не мають дорогих ґаджетів або є представниками іншої раси. Раніше таких дітей називали "білі ворони". Загалом, жертви - це діти, які не можуть опиратися та протистояти агресії. Вони бояться. Деякі діти не захищаються, бо мають установку від батьків - "битися - погано". Замкнені в собі, одинокі, недовірливі, повільні діти часто приваблюють агресора своїм типом характеру.

Які діти стають булерами (ті, хто цькують)?

Прийнято вважати, що це діти з неблагополучних родин. Це не так. Булерами стають представники заможних та інтелігентних родин. Там дітям вистачає уваги й любові дорослих. Іноді батьки для них не авторитет. Тому через цькування, залякування утверджуються за рахунок інших. Дівчата, які цькують, зазвичай мають соціальний авторитет серед подруг. Хлопці - переконані у власній силі, усі питання вирішують кулаками і залякуванням.

Розрізняють фізичний, психологічний, економічний і сексуальний булінг

Які причини виникнення булінгу серед дітей?

Часто розвитку булінгу сприяє виховання у сім'ї: конфлікти між батьками, неповага одне до одного, обмеження прав дитини, залякування. Насильство над дитиною в родині може спровокувати в неї бажання домінувати над іншими поза власним домом. Прагнення принизити або покалічити інших виростає з почуття власної неповноцінності. Тобто, вдома дитина не може протистояти батькам, які її б'ють чи сваряться. Натомість у школі, серед однолітків, їй це під силу. Дитина відчуває, що має владу над іншими. Серед причин булінгу також статеве дозрівання. Під час гормональної перебудови в крові підвищується тестостерон і адреналін. Це призводить до збільшення агресії, виникає схильність до садизму.

Чому цькування проявляється в дитячих колективах? Зокрема, у школі?

Часто вчителі дають початок цькуванню, бо не вміють справлятися з проявами агресії в колективі дітей. Іноді не звертають увагу на травлю між учнями, не контролюють поведінку дітей на перервах. Іноді самі принижують школяра, роблять зауваження й висміють перед усім класом. Сприяти булінгу може наявність у класі визнаного "лідера" чи авторитета чи виникнення конфлікту між двома учнями.

Якщо дитину цькують або ображають у школі, то роблять це часто перед іншими учнями. Жертви мовчать, бо бояться, соромляться. Чому інші діти - свідки - не говорять?

Глядачами стають діти, які бояться опинитися на місці жертви чи не хочуть зіпсувати стосунки з булером. У таких дітей з'являється захисна реакція - "мене це не стосується" або "добре, що не я". Свідки не реагують, але перебувають під враженнями від побаченого. Вони відчувають страх, перебуваючи в школі, відчувають себе безпорадними. Іноді діти мають відчуття провини через власну бездіяльність. Глядачі змушені вибирати між силою та слабкістю. Зазвичай їм не дуже хочеться асоціюватися зі слабкими.

Булінг впливає на психіку всіх учасників. Він може стати першим кроком до соціальної ізоляції

Які існують види булінгу?

Розрізняють фізичний, психологічний, економічний і сексуальний булінг. Перший проявляється у вигляді ударів, побиття, щипання. Психологічний - найпоширеніший. Діти насміхаються над жертвою, вигадують образливі клички, поширюють різні чутки, іноді перестають спілкуватися з нею. Економічний булінг - коли в дитини крадуть гроші, ґаджети чи речі. Сексуальне насильство проявляться, коли дитину використовують задля задоволення сексуальних потреб. Сере цього і оголення перед дитиною статевих органів і сідниць, підглядання за нею, коли вона цього не підозрює.

За якими ознаками можна запідозрити у дитини жертву буллінгу?

Загаломполовина дітей, жертв цькування, не розповідають про це. Вони відчувають свою беззахисність і пригніченість перед кривдником. Дуже жорстокий буллінг може підштовхнути жертву на зведення рахунків з життям. Такі діти мають пригнічений вигляд, поводять себе замкнуто, у них проявляєть агресія до дорослих і однолітків. У них може погіршитися здоров'я. Часті психосоматичні прояви у вигляді респіраторних захворювань.

Які наслідки цькування як для жертв, так і для булерів?

Булінг впливає на психіку всіх учасників. Він може стати першим кроком до соціальної ізоляції. У жертв виникає занижена самооцінка, замкнутість, небажання спілкуватися з іншими, з'являються різні фобії. Можлива поява депресії та суїцидальні нахили. Серед жертв буллінг високий відсоток самогубств. У шкільних "агресорів" буллінг у дорослому віці може виникати почуття провини. Серед булерів чимало тих, хто пов'язує своє життя із криміналом. Насильницькі й авторитарні методи поведінки стають нормою. Буллер проявляє це у ставленні до дітей, дружини. Звідси з'являється так зване домашнє насильство.

Міністерство юстиції розпочало інформаційну кампанію #СтопБулінг. Вона розрахована на дітей і батьків. В її рамках розробили інформаційні матеріали, з яких можна дізнатися, які види булінгу існують і як діяти в ситуації, якщо ви стали свідком булінгу.

 

У звязку з плановими ремонтними роботами буде тимчасово знеструмлюватися електропостачання 23 вересня, з 8-ї ранку до 17-00, по вулицях Чкалова та Центральна.

 

Про результати  конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності для оцінки нерухомого майна, в тому числі земельних ділянок несільськогосподарського призначення на території  селища Гостомель

 Гостомельська селищна рада інформує, що за результатами засідання конкурсної комісії, яке відбулося 19 вересня             2019 року, із питання про відбір суб’єктів оціночної діяльності для оцінки нерухомого майна в тому числі земельних ділянок несільськогосподарського призначення на території селища Гостомель, які будуть залучені до проведення експертної грошової оцінки, визнано:

 експертом  на проведення незалежної експертної грошової оцінки земельної ділянки  загальною площею 0,5015 га. по      вул. Богдана Хмельницького, 65-а в сел. Гостомель Українську універсальну біржу.

 

 З моменту запуску послуги «Газовий запас» від Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України», яка дозволяє придбати газ за низькою літньою ціною і використовувати його протягом опалювального сезону, нею скористалися понад 13 тисяч сімей, повідомляє «Нафтогаз. Загальний обсяг газу, замовлений споживачами на умовах «Газового запасу», становить майже 15,6 млн куб. м», - сказано в повідомленні. Як повідомляв УНІАН, «Нафтогаз України» запустив новий продукт «Газовий запас» і пропонує побутовим споживачам купити газ за низькою літньою ціною і використовувати його протягом опалювального сезону. Зокрема, домогосподарства зможуть закупити до 25 тис. куб. м газу за ціною 4874,42 грн за тис. куб. м. до 25 вересня.

Прес-служба "Нафтогазу" уточнила, як скористатися послугою "Газовий запас":

  • прийти в центр обслуговування клієнтів свого газзбуту;
  • мати при собі паспорт;
  • укласти додаткову угоду до типового договору постачання газу;
  • зробити підписку і користуватися дешевим газом під час опалювального сезону.
  • В Ірпені центр обслуговування клієнтів АТ «Київоблгаз» працює по вул. Дем`яна Попова, 22.

Новини