Середа, 26 квітня 2017 |

Петиції

 

Календар подій

Фотогалерея

Видеогалерея

поділитися у соціальних мережах:

 

Новини

Оголошення!

Ірпінське відділення Вишгородської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області запрошує фізичних осіб-підприємців на тематичний семінар за участю провідних фахівців ГУ ДФС у Київській області на тему: «Основні аспекти застосування РРО суб’єктами господарювання.Загальні зміни в законодавстві,що регулює порядок проведення розрахунків у 2017 році».

Семінар відбудеться 28 квітня 2017 року об 11 год. 00 хв. за адресою:  м. Вишгород, пл. Шевченко,1, (малий  зал Вишгородської РДА).

Початок реєстрації о 10 год. 30 хв.

Довідки за телефоном: 045-97-60-0-26

Ірпінське відділення Вишгородської ОДПІ

 

Застосування РРО суб’єктами господарювання, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту

Змінами в законодавстві (Закон № 1791-VIII)  передбачено, що платники єдиного податку, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, повинні застосовувати РРО незалежно від обсягу отриманого доходу від продажу. Водночас, згідно з п. 6 ст. 9 Закону про РРО при продажу товарів (крім технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту) (наданні послуг) фізичними особами — підприємцями, які належать відповідно до Податкового кодексу до груп платників єдиного податку, що не застосовують РРО, не застосовуються РРО та розрахункові книжки.

Застосовувати РРО в разі продажу технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, повинні як єдиноподатники першої групи, які провадять діяльність на ринках, так і єдиноподатники другої і третьої груп незалежно від обсягу річного доходу. Для них визначальною умовою для застосовування РРО є реалізація відповідного виду товарів, а саме — технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту.

Постановою Кабінету Міністрів України від 16.03.2017 №231 (далі – Постанова №231) затверджено Перелік груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в цілях застосування реєстраторів розрахункових операцій. Згідно з п. 3 Постанови №231 вона набирає чинності через 30 днів з дня її опублікування. Постанова №231 була опублікована у випуску газети «Урядовий кур’єр» №66/217 від 07.04.2017.

Відповідальність за незастосування РРО суб’єктами господарювання, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту передбачено ст. 17 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.1995 №265/95-ВР (із змінами та доповненнями).   

ГУ ДФС у Київській області

 

 

 

Тридцять один рік тому Чорнобильська аварія, найбільш серйозна техногенна катастрофа в історії цивільної ядерної енергетики, вразила саме серце Європи, викликала тривогу на всьому континенті у зв’язку з її медико-санітарними, екологічними та соціальними наслідками. Руйнування мало надпотужний вибуховий характер, реактор був повністю зруйнований і в довкілля було викинуто велику кількість радіоактивних речовин. Відбувся радіоактивний викид потужністю в 300 Хіросім!!! У ліквідації аварії брали участь 600 000 тисяч людей: пожежники та медики, військовослужбовці та персонал станції. На 1 січня 2017 року на обліку в Київському міському центрі радіаційного захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи знаходиться  40711 потерпілих дорослих осіб та 7089 дітей. З нагоди цієї сумної дати біля селищного пам’ятника чорнобильцям відбувся мітинг-реквієм, організований Гостомельською селищною радою та культуро-оздоровим комплексом, ведучою мітингу була Дарина Хаміна.

Окрім представників влади та громадськості селища в заході взяли участь учні ЗОШ №13 та дитсадку «Веселка».

 

 

Розпочав мітинг-реквієм настоятель Свято-Покровської церкви, отець Петро, який відправив поминальну службу, а також нагадав пророцтва з книги-книг, Біблії, про зірку Полин з розділу Апокаліпсис: «…Засурмив третій янгол, —  і велика зоря спала з неба, палаючи, як смолоскип. І спала вона на третину річок та водні джерела. І ймення зорі тієї – Полин. І стала третина води, як полин, і багато людей повмирали з води, бо згіркла вона...І впала зірка Полин з неба у траву на ймення чорнобель… І згасло сонце, і зійшла чорна хмара на землю. І стали гіркими вода і повітря, чорними трава і дерева. І здригнулась земля від небаченого…»

 

 

Гостомель був одним із перших селищ нашого краю, хто прийняв потерпілих із зони аварії Чорнобильської АЕС, серед котрих і ті, хто став на боротьбу з невидимим ворогом – радіацією. Тепер ми називаємо їх ліквідаторами, «чорнобильцями», просто героями.

Вони серед нас і досі – ті, хто не загинув, у кого і до сьогодні — організм, як маленька атомна станція. Це наші земляки-гостомельчани: Іван Белясник, Борис Стоян, Іван Романенко, Яків Шевченко, Віктор Самарін, Анатолій Шатила, Віктор Лубяниченко, Віктор Заяц, Сергій Карасевич та інші. Серед гостомельчан на обліку 23 інваліди-ліквідатори, прирівняні в правах до інвалідів війни, а ще 43-и учасники ліквідації аварії на ЧАЕС 1-ї категорії, 141 – 2-ї категорії, багато переселенців, опалених зіркою Полин, котрі вимушені були покинути рідні домівки, «та хоч вони в спогадах повертаються до них, Гостомель став для них другою батьківщиною, і я робитиму все можливе, щоб вони відчували себе, як у великій родині,– наголосив у своїй праві селищний голова Юрій Прилипко, який після виступу вручив від селищної ради грошову допомогу гостомельським ліквідаторам.

 

Більшість представників громадськості не дали можливості виступити представникам проектної групи підприємства «Ладапроект» і забудовникам під час розгляду детального плану території з розміщенням багатоквартирного житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями в селищі Гостомель, вул. Свято – Покровська, 220-а, що розроблявся на замовлення Гостомельської селищної ради відповідно до рішення № 370-20-VII від 16 березня 2017 року. Активісти громадськості мотивували своє волевиявлення тим, що в першу чергу потрібно будувати соціальні об’єкти, зокрема дитсадки, але ж коштів в бюджеті на їх спорудження немає, бо на будівництво одного ДНЗ потрібно понад 20 млн. грн., тоді як дохідна частина селищного бюджету складає 31 млн. грн. Усім зрозуміло, що потрібні додаткові джерела інвестування. З цього приводу ми попрохали коментар в селищного голови Юрія Прилипка: «Я готовий розглядати будь які реалістичні проекти громади, і цей проект ми винесли на суд громади, щоб знати і врахувати її думку, Гостомель повинен розвиватися, але коштів, як манни небесної не буде, ми повинні думати, як їх заробляти, зараз ми працюємо над стратегією розвитку Гостомеля, долучайтеся до процесу…»           

 

 

Тридцять один рік тому Чорнобильська аварія, найбільша техногенна катастрофа в історії цивільної ядерної енергетики, вразила саме серце Європи, викликала тривогу на всьому континенті у зв’язку з її медико-санітарними, екологічними та соціальними наслідками. Руйнування мало надпотужний вибуховий характер, реактор був повністю зруйнований і в довкілля було викинуто велику кількість радіоактивних речовин. Відбувся радіоактивний викид потужністю в 300 Хіросім!!! Багато потерпілих від наслідків аварії на ЧАЕС проживають в нашому селищі. Прийдімо на мітинг-реквієм, щоб вшанувати пам'ять про тих, хто боровся  з наслідками аварії, й кого вже немає серед нас, й підтримати тих, хто досі з нами.

 

З 19 по 21 квітня учні Ірпінської ЗОШ 14 стали учасниками ХХІІ Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості присвяченого Дню Землі в місті Кропивницькому. Урочисте відкриття фестивалю відбулося в театрі імені М. Л. Кропивницького, на ньому зібралися переможці заочного вибіркового туру з понад дванадцяти областей України, яким належало змагатися протягом двох наступних конкурсних днів.

Діти мали змогу продемонструвати свої навички у трьох номінаціях: «Громадська думка», «Українські народні ігри та забави», «Народні ремесла». Учні нашої школи приймали участь у двох номінаціях, і продемонстрували доволі непогані результати. Учениці 9-го класу Діана Лутченко і Олександра Яценко, учень 10-го класу Віктор Карпов у номінації «Громадська думка» отримали: Диплом І ступеню в конкурсах «Репортаж» і «Творча майстерня», сертифікат на -10% на навчання в Київському міжнародному університеті, Віктор Карпов отримав іменний сертифікат. Зокрема відзначилася наймолодша учасниця своєї категорії – учениця 4-го класу Мілана Ощепкова, яка отримала диплом ІІІ ступеню в номінації «Українські народні ігри та забави».

Дякуємо за підтримку та розуміння Гостомельському селищному голові Юрію Прилипку, без сприяння котрого ця поїздка б не відбулася.

 

Олександра Яценко, капітан команди

 

 

Співробітниками управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Київській області спільно з прокуратурою Київської області припинено діяльність корупційної схеми з контрабандного ввезення на митну територію України через митний пост «Бориспіль-аеропорт» Київської митниці ДФС партії тютюнових виробів марки «NZ Gold» та «NZ Black» (виробництво Республіка Білорусь) в кількості 2000 коробів загальною вагою 18400 кг, орієнтовною ринковою вартістю близько 15 млн. гривень.

За наявною оперативною інформацією, подальша фактична реалізація тютюнових виробів на території України мала здійснюватися за сприяння службових осіб Київської митниці ДФС через мережу Інтернет без сплати обов’язковий митних платежів.

В рамках досудового розслідування кримінального провадження, внесеного до ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.204, ч.2 ст.364 КК України (незаконне придбання, збут чи транспортування незаконно виготовлених тютюнових виробів; зловживання службовим становищем), згідно рішення Печерського районного суду м. Києва на вказану партію контрабандних підакцизних товарів накладено арешт.

ГУ ДФС у Київській області

 

 

 

 

На виконання розпорядження від 29 березня 2017 року № 136 голови Київської обласної державної адміністрації «Про організацію участі Київської області у Всеукраїнському місячнику Червоного Хреста України», управління праці та соціального захисту населення Ірпінської міської ради, надсилає вище зазначене розпорядження з метою надання всебічної допомоги і підтримки місцевим організаціям Товариства Червоного Хреста України у здійсненні ними  статутних завдань для надання соціально-побутової допомоги громадянам, що її потребують.

Інформацію про проведену роботу просимо надіслати до управління в електронному вигляді на електронну поштову скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 04.05.2017 року. Як ми повідомляли, учні двох навчальних закладів здійснили екскурсію до парламенту, школярі ЗОШ №14 уже ділилися своїми враженнями від перебування в ВРУ, наразі їх висловлюють вихованці Ірпінської загальноосвітньої школи №13.Ми мали незабутню можливість побувати в найвищому законодавчому органі країни, уявити себе на місці народних депутатів, дізнатися багато цікавих історій про саму будівлю, а також почути розповідь, як творяться законодавчі акти. Ну і, звісно, зробити фотосесію. Подія відбулася завдячуючи ініціативі депутата ерховної Ради України Михайла Гаврилюка, за підтримки Гостомельського селищного голови Юрія Прилипка, який посприяв у наданні транспорту для поїздки у м. Київ, та завдяки секретарю ради Олени Кислиці, яка допомогла з організацією екскурсії.   

 

 

Балансоутримувач : КП «УЖКГ»Гостомель» - нежитлове приміщення за адресою: сел. Гостомель, вул. Проскурівська,14 площею 1,5 кв.м.

 

Учасникам конкурсу необхідно подати до конкурсної комісії такі документи:

 

  • Заяву на участь у конкурсі за встановленою формою;
  • Копії установчих документів;
  • Копії документів, що підтверджують кваліфікацію працівників, які залучаються до виконання оцінки;
  • Копію кваліфікаційного свідоцтва оцінювача, виданого у встановленому законом порядку;
  • Матеріали, в яких відображається досвід проведення незалежної оцінки;
  • Пропозиції учасника конкурсу щодо термінів виконання робіт та оплати (подаються в окремому опечатаному конверті).

 

Умови конкурсу:

  • мінімальний термін виконання робіт;
  • мінімальна вартість послуг експерта щодо виконання незалежної оцінки.

 

Конкурсну документацію слід подавати не пізніше як за чотири робочі дні до дати проведення конкурсу (включно) за адресою :селище Гостомель, вул. Свято - Покровська, 220, каб. №3 ; телефон для довідок 045 97 31 8 52.

Конкурс буде проведено у приміщенні Гостомельської селищної ради через 14 днів після оприлюднення інформації  на сайті Гостомельської селищної ради.

 

 

 

 

Новини