Субота, 21 липня 2018 |

поділитися у соціальних мережах:

 

Новини

Про скликання позачергової сорокової сесії сьомого скликання

Гостомельської селищної ради

 

        Керуючись пунктом 6.4. статті 6 Регламенту роботи Гостомельської селищної ради VІІ скликання, статтею 42, частинами четвертою та дев'ятою статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

 

  1. Скликати позачергову сорокову сесію сьомого скликання Гостомельської селищної ради на 24 липня 2018 року о 18:00 годині в залі засідань Гостомельської селищної ради (селище Гостомель, вул. Свято-Покровська, 220).
  2. На розгляд позачергової сорокової сесії селищної ради винести наступне питання:

-  Про внесення змін до рішення сесії Гостомельської селищної ради №530-32-VII від 21 грудня 2017 року «Про бюджет селища Гостомель на 2018 рік»;

  1. Зміст даного розпорядження довести до відома депутатів Гостомельської селищної ради.
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Гостомельський селищний голова                                  Ю.І. Прилипко

 

 

 

З цією подією привітав проскурівців селищний голова Юрій Прилипко, побажавши ветеранам та їхнім родинам мирного неба, довголіття, добробуту й злагоди. Проскурівський вузол зв’язку, так називали підрозділи бригади, є нерозривним вже 76 років, пройшов бойовими шляхами Другої світової війни, в мирний час відбудовував Київ, зокрема Хрещатик. І хоч сьогодні військова частина дислокується знову в Києві, більшість ветеранів проживають у Військовому містечку. Сьогодні вони знову зібралися разом, щоб покласти квіти до пам’ятника проскурівцям, а потім зустрілися за святковим столом. Як згадував один із командирів бригади Борис Грушевський, колись в частині, що знаходилася в Гостомелі, було близько 700 спецмашин, великий контингент військовослужбовців, який вспадкував бойові традиції і досвід попередніх поколінь, і хоч сьогодні військова частина вже невелика й змінила свою приписку, але пам'ять про бойове минуле, помножена на досвід, є основою для виконання будь яких складних викликів часу нинішніми проскурівцями. На зустрічі з ветеранами також був присутнім колишній начальник штабу, командир бригади Олексій Гріненко, якому виповнилося 75 років. Привітав також зв’язківців командир нацгвардійців Іван Миргородський, цей підрозділ сьогодні дислокується на місці військової частини проскурівців, запевнивши, що бійці Національної гвардії доглядатимуть за пам’ятником проскурівців, який є символом воїнської єдності та незламності бойового духу.   

 

Ще до розгляду порядку денного депутатами й громадськістю було ініційовано низку звернень, що стосувалися наступних питань. Ветерани Гостомельської спілки АТО запропонували не розглядати питань нових землевиділень до затвердження проекту установлення меж селища, повідомивши, що на черзі за отриманням земельних ділянок знаходиться близько 200 АТОвців. Також було звернення від цієї організації щодо виділення коштів на електрофікацію вулиці. Також піднімалося питання щодо ініціювання листа від селищної ради на адресу профільного інституту, що володіє технікою для збирання зернових культур, які вирощують жителі селища. Порушено питання про опрацювання й затвердження графіку ремонтних робіт, що ведуться в Гостомелі. Розглянуто питання щодо фінансування нової котельні, що опалюватиме масив в районі склозаводу, звернення ініціативної групи «Ліс люди і сосни» щодо заборони знесення зелених насаджень на земельний ділянці, так званому, трикутнику в’їзної групи по вул. Свято-Покровська. Дана земельна ділянка знаходиться в приватній власності, депутати прийняли рішення щодо призупинення містобудівних умов, доки правоохоронні органи розглядатимуть зверенення ініціативної групи.

Під час голосування  порядку денного, ухвалено наступні рішення, а саме: про внесення змін до рішення сесії Гостомельської селищної ради №530-32-VII від  1 грудня 2017 року  «Про бюджет селища Гостомель на 2018  рік». Однак рішення про виділення коштів на проведення проміжних виборів на одномандатному виборчому окрузі  №19 не набрало необхідної кількості голосів. Питання залишається відкритим й буде вирішуватися в контексті листа до ЦВК,  ініційованого депутататами щодо прискорення призначення перших виборів ОТГ. Про остаточне рішення буде окреме повідомлення.

Традиційно не викликало дискусій питання про надання матеріальної допомоги, про внесення змін до рішення №535-32-VII від 21.12.2017 року «Про затвердження програми соціально-економічного і культурного розвитку селища Гостомель на 2018 – 2019 рік». Також ухвалено рішення про зменшення розміру орендної плати за користування земельними ділянками ТОВ «Стандарт 21»; про внесення змін до рішення Гостомельської селищної ради №529-32-\/ІІ від 21.12.2017 р. «Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Гостомельської селищної ради  на 2018 рік».

А от питання стосовно продажу гр. Світаньку  земельної ділянки несільськогосподарського призначення по вулиці Кулішова,2-а в селищі Гостомель буде доопрацьовуватися.

Розглянуто питання про облік та безоплатне прийняття з балансу виконкому Ірпінської міської ради на баланс Гостомельської селищної ради фактичних витрат  капітальних видатків ремонту об’єктів благоустрою та нежитлові приміщення по вулиці Свято-Покровська,73.

Не ухвалено рішення про припинення комунального підприємства «Аптека 84» Гостомельської селищної ради шляхом ліквідації, натомість вирішено провести набір нових фахівців. Проголосовано внесення змін до Правил благоустрою території селища Гостомель, що затверджені рішенням Гостомельської селищної ради №464-26-\/ІІ від 21.08.2017 р.

Розглянуто блок питань про врегулювання земельних відносин;  протоколи постійних депутатських комісій, про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж селища Гостомель Київської області звернень та заяв.

За поданням начальника УЖКГ, депутати ухвалили рішення щодо оприлюднення проекту та обговорення питання створення служби ритуальних послуг. 

У різному виступив представник підприємства, що займається реконструкцією з добудовою приміщення під дитячий садочок по вул. Свято-Покровська, прозвітувавши про виконання робіт на суму 18 млн. грн. Освоєння коштів будуть перевіряти незалежні експерти. 

Детальна інформація про результати поіменного голосування буде розміщена в рубриці «Розпорядчі документи».

Традиція безкоштовних кіноперягдів на Центральному озері стала справжньою родзинкою Гостомеля, яка припала до вподоби багатьом жителям селища, тож завітайте та відпочивайте разом. Адже така можливість, як подивитися кіно й відпочити на узбережжі озера доступна далеко не всім.

Випускники шкіл Гостомеля, як ми повідомляли, перебувають на відпочинку в Очакові й передають рідним і друзям Гостомеля сонячний привіт. Морське узбережжя та аквапарк додають наснаги й засмаги. Це вже третій день перебування на очаківському узбережжі, а попереду ще стільки цікавого. Про враження з відпочинку — розповідь згодом.


Хочу висловити слова вдячності за підтримку у важкий для мене час Гостомельському селищному голові Прилипку Юрію Іллічу, депутатам Гостомельської ради, депутату Київської обласної ради Єрко Галині Георгіївні, секретарю Гостомельської ради Кислиці Олені Вікторівні.
Щиро вдячна за Вашу доброту, людяність і фінансову підтримку. Бажаю всім міцного здоров'я, щастя, успіхів у нелегкій вашій роботі.

З повагою і найкращими побажаннями
Пархоменко Людмила Петрівна.

 

Інструкція про порядок заповнення бланку ДЕКЛАРАЦІЇ про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидіїДекларацію заповнює особа за місцем реєстрації (або особа, яка орендує житло і фактично сплачує вартість одержуваних послуг.)
У правому верхньому куті зазначається назва місцевого управління соціального захисту населення до якого подається Декларація.


У розділі І:

У позиції 1 вказуються прізвище, ім’я по-батькові особи, яка звертається.

У позиції 2 необхідно зазначити загальну та опалювальну площу житлового приміщення (кв. метрів), кількість поверхів у будинку, а також підкреслити тип будинку: індивідуальний чи багатоквартирний.

У позиції 3 вказуються відомості про всіх осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні (або фактично проживаючих – для осіб, які орендують житло і вказані у договорі оренди, або для індивідуальних забудовників, будинки яких не прийняті в експлуатацію), яким нараховується плата за житлово-комунальні послуги із зазначенням прізвища, ім’я по-батькові, дати народження, серії та номера паспорта, ідентифікаційного номера (за наявності) таких осіб. У графі „Примітки” можливо зазначити, що конкретна особа не проживає і їй не нараховується плата за житлово-комунальні послуги.

У розділі ІІ:

Заповнюються відомості про членів сім'ї - осіб зі складу домогосподарства незалежно від реєстрації їхнього місяця проживання - чоловіка, дружини, неповнолітніх дітей.

У розділі III:

Увага! В даному розділі вказуються ЛИШЕ дані про види та суми доходів осіб, які входять до складу домогосподарства, а також членів сім’ї осіб зі складу домогосподарства незалежно від реєстрації їхнього місця проживання (фактичного місця проживання), інформація про які відсутня в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків та реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування за III-IV квартали 2017 року (у травні 2018-го).

У розділі IV:

Зазначаються відомості про транспортні засоби, які зареєстровані в установленому порядку і з дати випуску яких минуло менше ніж 5 років (крім мопеда), що перебувають у власності або володінні осіб, які входять до складу домогосподарства, а також членів сім’ї осіб зі складу домогосподарства незалежно від реєстрації їхнього місця проживання (фактичного місця проживання).

У розділі V:

Вказується інформація про осіб, які здійснили одноразову купівлю майна або оплату послуг протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням субсидії на суму, яка на час купівлі (оплати) перевищує 50 тисяч гривень із зазначенням виду, вартості, дати здійснення купівлі (оплати) майна або послуг.

Відомості, зазначені у Декларації, засвідчуються підписом особи, а також зазначається дата заповнення Декларації. 
УВАГА!!! Згідно зі статтею 165.1.1 Податкового кодексу України, субсидія, незалежно від вигляду в якому вона виплачується, не включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку. Тому монетизація частини зекономлених субсидій жодним чином НЕ впливає на процес декларування, а отримана від держави сума НЕ повинна зазначатися у Декларації про доходи громадян.
 
 
 
www.jkg-portal.com.ua 
  субсидії
    0

 

МОЗ України внесло зміни до Порядку вибору лікаря, що надає первинну медичну допомогу. Розповідаємо, що змінилося.

Кампанія з вибору сімейних лікарів, педіатрів та терапевтів триває з квітня. Це перша подібна кампанія національного рівня. За цей час виникла необхідність удосконалити порядок подання декларацій про вибір лікаря. Міністерство охорони здоров’я України внесло зміни до Порядку вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу, що набрали чинності 3 липня 2018 року.

Декларації про вибір лікаря, які були підписані до набрання чинності змін, дійсні і не анулюються.

Невідкладну допомогу можна отримати без декларації

Держава може гарантувати надання повного пакету послуг первинної медичної допомоги, коли ви підписуєте декларацію про вибір лікаря. Якщо ви поки не обрали лікаря та перебуваєте у невідкладному стані, маєте право отримати безперервну та безоплатну первинну медичну допомогу у державних і комунальних закладах охорони здоров'я.

Невідкладні стани супроводжуються такими симптомами:

раптовим підвищенням температури тіла з кашлем, нежиттю, болем у горлі;
головним болем, запамороченням, слабкістю;
болем у попереку, суглобах;
підвищенням артеріального тиску;
больовим синдромом у онкологічних хворих;
алкогольним, наркотичним, токсичним абстинентним синдромом;
загостренням хронічних захворювань у пацієнтів, які перебувають під наглядом лікаря, що надає первинну медичну допомогу, з приводу гіпертонічної хвороби, виразки шлунка та дванадцятипалої кишки, хронічного запалення печінки, жовчного міхура, кишківника, хвороби нирок, суглобів тощо.

Копії документів тепер не потрібні

Лікар або реєстратор більше не зобов'язані виготовляти і зберігати копії документів, які надає пацієнт. Пацієнт при підписанні декларації відтепер має тільки показати один з документів, що посвідчують особу, та документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (РНОКПП). Зберігати тепер необхідно тільки один примірник декларації, підписаний пацієнтом. Інший примірник, як і раніше, залишається у пацієнта.

Як і раніше, у випадку якщо людина через свої релігійні переконання відмовилася від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомила про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті, цей документ не надається під час укладання декларації і цей пункт у декларації не заповнюється. Для ідентифікації особи у такому разі використовують номер документа, що посвідчує особу.

Спрощення форми декларації

Перелік інформації, що вноситься до декларації, скоротився. Відтепер декларація буде на одному аркуші, що зекономить час пацієнтів та лікаря на її заповнення.

У декларації тепер не потрібно зазначати зареєстроване місце проживання пацієнта, оскільки пацієнт обирає лікаря незалежно від місця прописки.

Також уточнене положення декларації щодо ознайомлення пацієнта з його правами як суб'єкта персональних даних. Пацієнт своїм підписом підтверджує добровільний вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу, і достовірність наданих даних. Також пацієнт засвідчує, що йому відомі його права відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», та мету збирання та обробки персональних даних, зазначених у декларації.

Термін дії декларації подовжений

До 1 січня 2020 року подовжили термін дії декларацій про вибір лікаря, які були підписані до 23 березня 2018 року. Тобто до початку національної кампанії з вибору лікарів. До цього часу пацієнт можуть подати нову декларацію про вибір лікаря. Але немає необхідності спеціально для цього приходити у заклад. Підписати декларацію можна під час найближчого візиту до лікаря.

Декларації укладені після 23 березня 2018 року не мають кінцевого терміну дії. Їх переукладати не потрібно.

Після зміни юрособи закладу декларації залишаються дійсними

Відтепер не лише у разі перетворення закладу охорони здоров’я у комунальне некомерційне підприємство, а й при поділі, виділі, приєднанні юридичних осіб-надавачів медичних послуг, раніше подані декларації залишаються чинними і вважаються поданими юридичній особі-правонаступнику за умови, що обраний пацієнтом лікар продовжує працювати у закладі.

Таким чином, зміни в юридичному статусі надавача медичних послуг не будуть впливати на права пацієнта отримувати безоплатну первинну медичну допомогу в обраного лікаря.

Джерело: http://moz.gov.ua/article/reform-plan/kopii-dokumentiv-dlja-pidpisannja-deklaracii-z-likarem-bilshe-ne-potribni

 

Проміжні вибори депутатів сільських, селищних рад

«5» серпня  2018 року

ПРОТОКОЛ

Засідання Гостомельської селищної виборчої комісії Київської області

«16» год. 00 хв.

селище Гостомель

«13»  липня 2018 року

Усього членів комісії: 10  осіб.

Присутні на засіданні члени комісії:     Маньков М.В.,   Федченко Т. О.,А., Симоненко О.І.,Остапенко О.С., Серов Е. В.,   Чечко Н. Д., Яременко Л. В.,    Чернова М. І.,  Анікеєнко Л. О., Пархоменко Н.М.

Запрошені на засідання: не має.

Присутні на засіданні: Мацьків Я.Р. – претендент  на довірену особу.

Претенденти в кандидати на посаду депутата Гостомельської селищної ради:

Писанка Є.О.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

Про затвердження кандидатів в депутати Гостомельської селищної ради по 19-му  одномандатному виборчому округу та довірених осіб.

      Слухали: голову виборчої комісії - Манькова М.В., який повідомив,  що надійшли документи на реєстрацію кандидатів у депутати: Писанка Є.О.,  Мельничук Є.В.,  а також документи на реєстрацію довірених осіб кандидата в депутати Пасальського М.М.: Мацьків Я.Р. і Михайленко Ж.А. та запропонував зареєструвати вказаних осіб кандидатами у депутати по 19-му  одномандатному виборчому округу, і вказаних довірених осіб, оскільки всі надані документи відповідають вимогам виборчого законодавства.

Виступили:  член  виборчої комісії Остапенко О.С., підтримала пропозицію голови ТВК.

Вирішили (постановили):

  1. зареєструвати кандидатами у депутати:

    Писанка Є.О.  за проголосували – 10, проти -, утримались -. 

    Мельничук Є.В. за проголосували - 10, проти- ,утримались -.

  1. зареєструвати довірених осіб кандидата в депутати

    Пасальського  М.М.:  Мацьків Я.Р. і Михайленко Ж.А.

           За проголосували – 10.

 Голова комісії                                                                     М.В. Маньков

Секретар                                                                               Н.М.Пархоменко

 

 

На першій світлині  колишній гурт ВІА "Аматори" Біличі (сел. Коцюбинське)

На інших - музиканти  селища Гостомель і Київщини.

Близько 50-и аматорів музики з різних регіонів Київщини зустрілися в БК «Чотири леви» вчора. Незабутня подія, що поєднала музикантів на одній сцені й в одному залі стала справжнім святом душі. Дехто з них не бачився по 20-30 років, тож емоції й зворушливі слова заполонили будинок культури, а також акорди й мелодії, які раніше зігрівали серця, були хітами свого часу. На музичний вогник завітав і селищний голова Юрій Прилипко де зустрів свою однокласницю, з котрою не бачився 30 років! «Подібні заходи будемо продовжувати, треба щоб люди збиралися частіше, спілкувалися й мали задоволення від музики й мистецтва, в Гостомелі для цього є всі умови»…— сказав під час зустрічі Юрій Прилипко.

Нагадаємо, що саме за сприяння Юрія Ілліча, ще задовго до того, як він став селищним головою, відремонтовано БК «Чотири леви». Приємно, що незважаючи на важкі часи, будинок культури не тільки зберігся, а й отримав друге народження й сучасне обладнання для культурно-мистецьких заходів. Приємно, що сьогодні тут збережено й музичні інструменти колишнього духового оркестру, якими ще й досі користуються музиканти. Символічно, що в Гостомелі викладає уроки духової музики в ЦТДЮІ найстаріший педагог України, якому 94 роки, Леонід Антонович Мальчевський, а БК «Чотири леви», який очолює Леонід Драп, теж музикант за покликанням, зібрав музикантів різних поколінь, зробивши своєрідний пролог до нових зустрічей.

Організатори дякують за активну підготовку заходу та участь у ньому  гостомельських музикантів:  Тараса Мовчуна, Володимира Кравченка, Віталію Лопугу. 

Новини