Понеділок, 21 вересня 2020 |

поділитися у соціальних мережах:

 

Новини

 

 

Відповідно  до  частини 3 пункту 5 ст.50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , Закону України «Про доступ до публічної інформації» доводжу до відома  депутатів проект порядку денного 66 сесії  Гостомельської селищної ради, що запланована  на   24.09.2020 р.  :

 1. Про внесення змін до рішення сесії Гостомельської селищної ради №1027-58-VII від 21.12.2019 року «Про бюджет селища Гостомель на 2020 рік»
 2. Про надання матеріальної допомоги громадянам селища
 3. Про внесення змін до рішення Гостомельської селищної ради №1031-58-\/ІІ від 21.12.2019 р. «Про затвердження програм місцевого значення селища Гостомель на 2020-2021 роки»
 4. Про продаж гр. Мурадяну А.А. земельної ділянки несільськогосподарського призначення по вул. Свято-Покровська,9-ж в селищі Гостомель
 5. Про продаж гр. Грицику О.Л.. земельної ділянки несільськогосподарського призначення по вул. Свято-Покровська,3/1 в селищі Гостомель
 6. Про безоплатне прийняття-передачу на баланс територіальної громади селища Гостомель арт свердловини та водонапірної башти (башта Рожновського), з подальшою передачею обслуговуючому кооперативу «Кімерська водиця»
 7. Про хід виконання селищного бюджету за І півріччя 2020 р.
 8. Про затвердження порядку передачі в оренду комунального майна територіальної громади селища Гостомель
 9. Про затвердження Переліків першого та другого типу об’єктів комунального майна територіальної громади селища Гостомель що підлягають передачі в оренду
 10. Про безоплатне прийняття в комунальну власність територіальної громади селища без господарської мережі електропостачання КТП №384 по вулиці Черняхівського в селищі Гостомель з подальшею передачею КП «УЖКГ «Гостомель»
 1. Про внесення змін та затвердження у новій редакції Статуту територіальної громади селища Гостомель.
 2. Про внесення змін до рішення Гостомельської селищної ради № 213-09-VI від 18.08.2011 року «Про затвердження розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію».
 3. Про звернення до Верховної Ради України та Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування стосовно недоцільності прийняття  Закону України «Про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо розпорядження землями комунальної власності.

Доповідає : Афоніна В.В.  –   начальник юридичного відділу

Про врегулювання земельних відносин:

Доповідає : Лукашевич Є.О.  –   начальник  земельного  відділу

 1. Про розгляд звернень та заяв :

- про звернення до ІМР щодо погашення заборгованості перед Укртелекомом для пільгових категорій населення (по зверненню депутата Діденко В.М.)

 1. різне

 

 

Дата проведення :24.09.2020 р.

Час проведення сесії : 10.00

Місце проведення : актова зала ЦТДЮ

 

Головам постійних депутатських комісій прохання призначити засідання комісій, відповідно до переліку питань,що виносяться на розгляд сесії.                                                                          

                                                                                 

Секретар ради О.Кислиця

17 вересня з нагоди відзначення Дня рятівника в Ірпінському регіоні, й зокрема Гостомелі, проведено урочисті збори. Привітали наших мужніх і сумлінних вогнеборців перший заступник селищного голови Дмитро Абрамчук і керуючий справами виконкому Світлана Чечко.
Традиційно для святкового заходу не обійшлося без відзнак та подарунків.
За сумлінне виконання службових обов’язків, зразкову дисципліну, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята рятувальників заохочено грамотами, подяками.
"Запобігти. Врятувати. Допомогти",— такий девіз рятувальників, що відображає їхні нелегкі будні. Попередження та ліквідація пожеж, різних аварій і катастроф, стихійного лиха, знешкодження боєприпасів, рятування людей на воді, під час дорожньо-транспортних пригод - ось далеко не повний перелік завдань оперативно-рятувальної служби цивільного захисту – служби 101.

В одного з працівників Гостомельської селищної ради документально підтверджено захворювання на covid-19. Прохання утримуватися віз зайвих відвідувань приміщення ГСР, а під час візитів дотримуватися всіх протиепідемологічних заходів, по можливості скористатися електронною поштою ЦНАП Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. чи селищної ради, вказаних на офіційному саййті в рубриці "Контакти". 

На 25 жовтня 2020 року Верховна Рада призначила проведення місцевих виборів по всій Україні. У цей день виборці обиратимуть мерів, депутатів 22 обласних рад, 119 районних, а також міських, селищних і сільських. У Києві, окрім виборів міських голови і ради, відбудуться вибори районних у місті рад.

Тепер вибори відбуватимуться за нормами нового Виборчого кодексу України. Відтак змінюються правила гри у порівнянні з попередніми виборами до місцевих органів влади, які відбулися у 2015 році. Зокрема, запроваджується система відкритих партійних списків, скорочується кількість депутатів та розширюються можливості щодо їхнього відкликання.

Вибори до міських, районних, сільських та селищних рад у населених пунктах, де мешкають менше від 10 тисяч виборців, відбуватимуться, як і раніше, за мажоритарною системою відносної більшості. В одному окрузі можуть обратися від двох до чотирьох депутатів. Переможе кандидат, який набере найбільшу кількість голосів.

Так само за мажоритарною системою відносної більшості, обиратимуться сільські, селищні, міські голови та сільські старости населених пунктів, що нараховують менше від 10 тисяч виборців.

Голів у населених пунктах, де є більше ніж 10 тисяч виборців, обиратимуть за мажоритарною системою абсолютної більшості. Тобто перемогу отримує той кандидат, який отримає більше від 50% голосів.

 

Депутатів стане менше

Оскільки в результаті адміністративної реформи в Україні сформувалися Об'єднані територіальні громади та збільшилися райони областей, то тепер скорочується кількість місцевих рад. Відтак зменшиться і загальна кількість депутатів.

 

Водночас не змінилася градація, за якою визначається кількісний склад місцевих рад. Як і раніше він залежить від кількості виборців:

до 1 тисячі виборців – 12 депутатів;

від 1 до 3 тисяч виборців – 14 депутатів;

від 3 до 5 тисяч виборців – 22 депутати;

від 5 до 20 тисяч виборців – 26 депутатів;

від 20 до 50 тисяч виборців – 34 депутати;

від 50 до 100 тисяч виборців – 36 депутатів;

від 100 до 250 тисяч виборців – 42 депутати;

від 250 до 500 тисяч виборців – 54 депутати;

від 500 тисяч до 1 мільйона виборців – 64 депутати;

від 1 до 2 мільйонів виборців – 84 депутати;

понад 2 мільйони виборців – 120 депутатів.

Виборчий кодекс зберігає право кандидатів на висування одночасно в міські, сільські чи селищні голови та в депутати облради, міськради та райради. Але тепер кандидат може висуватися не більш ніж до двох рад. Кандидатам у мери міст, де виборців понад 75 тисяч, можна водночас висуватися лише до міської ради, а рівень райради чи облради для них закритий.

Грошова застава

Виборчий кодекс запроваджує грошову заставу під час місцевих виборів для усіх кандидатів. У громаді до 10 тисяч треба буде заставити сталу суму – 940 гривень. Віддати у заставу сталу суму буде змушений і кандидат в мери, де кількість виборців не перевищує 75 тисяч осіб – 4 700 гривень.

Решта кандидатів як у мери, так і в депутати сплачуватимуть заставу, вирахувану у відповідності до кількості виборців. Приблизно по 209 гривень на кожну тисячу виборців, порахували в «Чесно».

Відтак застава для кандидата у міські голови, а так само за список кандидатів у міську раду, буде становити від 19 тисяч гривень в Ужгороді, до 445 тисяч гривень у Києві.

к відкликати депутата?

Як можна відкликати місцевого депутата, визначає закон «Про статус депутатів місцевих рад». До прийдешніх виборів Верховна Рада уточнила й доповнила підстави та порядок відкликання.

Серед підстав тепер зазначено: невідповідність практичної діяльності депутата передвиборчій програмі місцевої парторганізації, від якої його обрали, або програмі партії та невходження депутата до фракції партії, за чиїм списком його обрали, чи вихід з неї.

Право вносити пропозицію щодо відкликання депутата тепер матимуть не лише виборці, а й місцева організація партії, яка його висунула. Таке рішення осередок повинен буде ухвалити на своїх зборах не менш ніж двома третинами голосів присутніх учасників.

Крім того, тепер у законі деталізовані норми щодо підписів на підтримку пропозиції про відкликання депутата виборцями: якщо депутата обрали в мажоритарному окрузі, кількість підписів має бути більшою за кількість голосів, які він отримав на виборах; якщо відкликають депутата, обраного за відкритим партійним списком, кількість підписів повинна перевищувати виборчу квоту.

Організатори зборів виборців зобов'язані поінформувати депутата, якого хочуть відкликати, про дату, час і місце проведення відповідних зборів. Депутату мають надати час на виступ для пояснення своєї позиції.

За матеріалами ЗМІ

До уваги мешканців селища !
Планові відключення електропостачання !
16 та 17 вересня, з 8:00 до 19:00, в селищі Гостомель
будуть проводитись планові ремонтні роботи,
у зв'язку з якими планується відключення електроенергії по таких вулицях:
16.09.
- вул. Вишнева.
17.09.
- вул. Остромирська;
- вул. Озерна;
- вул. Ювілейна;
- вул. Весняна;
- вул. Вереснева;
- вул. Сонячна;
- вул. Ярова (частково)
21.09.
-вул. Калинова
 
 
 
Кабмін затвердив порядок здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів в умовах карантину. Ухвалені правила стосуються, зокрема, проведення місцевих виборів 25 жовтня в Україні. Відповідне рішення було ухвалено на позачерговому засіданні 14 вересня.
Документ передбачає низку додаткових вимог щодо стримування епідемії:
- опитування виборців щодо наявності симптомів ОРВІ, температурний скринінг усім, хто приходить до виборчих комісій;
- наявність на вході до приміщення виборчої комісії антисептиків для рук;
- обладнання місць для збору та утилізації засобів індивідуального захисту (масок, рукавичок, тощо);
- нанесення у приміщеннях розмітки задля дотримання соціальної дистанції не менше метра;
- рух виборців на вхід та вихід має бути розділений;
- рекомендується одночасне перебування у приміщенні виборців з розрахунку не більше трьох осіб на один стіл для видачі бюлетенів;
- стільці, столи, меблі, які використовуються виборчою комісією, мають бути виготовлені з придатних до дезинфекції матеріалів. Використання тканини на столах не дозволяється.
Члени виборчої комісії мають дотримуватись фізичного дистанціювання – сидіти на відстані не менше 1 метра один від одного, або застосовувати фізичні бар’єри, наприклад, прозорі екрани. Протирання дверних ручок, поручнів, сидіння тощо дезінфікуючими засобами потрібно проводити не рідше одного разу на 2 години, а вологе прибирання приміщення - не рідше одного разу на 4 години. Можна оброблювати окремі частини виборчих скриньок, але потрібно не допустити потрапляння речовин та засобів дезінфекції усередину виборчої скриньки.
Виборці мають дотримуватись протиепідемічних заходів, продезінфікувати руки перед входом до приміщення, перебувати у респіраторі або захисній масці. Члени виборчої комісії можуть звернутися до виборців з проханням тимчасово зняти маску для підтвердження особи. До виборчих дільниць не рекомендовано брати дітей. Рекомендується користуватись у дільницях особистою ручкою.
Виборці, які перебувають на самоізоляції, можуть здійснювати голосування за місцем перебування. Для цього потрібно не пізніше 20 години останньої п’ятниці перед днем виборів подати заяву з доданою довідкою медустанови про стан здоров’я (перебування на самоізоляції).
Засоби захисту повинні мати усі члени виборчої комісії, офіційні спостерігачі, поліцейські, працівники органів, закладів, установ, на території яких розміщені приміщення для голосування. У разі виявлення COVID-19 в одного із членів виборчої комісії, всі інші члени комісії можуть продовжувати роботу при відсутності небезпечних симптомів. У разі контакту з хворим без застосування засобів індивідуального захисту, такі члени виборчої комісії направляються на самоізоляцію.
До роботи на спеціальних виборчих дільницях, утворених у стаціонарних закладах охорони здоров’я та в установах виконання покарань, СІЗО, членам виборчої комісії, офіційним спостерігачам, поліцейським рекомендується не пізніше ніж за 72 години до дня виборів пройти ПЛР-тест. Після завершення підрахунку голосів, передачі протоколів та бюлетенів для голосування у приміщенні виборчої комісії проводиться заключна дезінфекція. Також розширено перелік осіб, яким дозволений в’їзд на територію України на час дії карантину. Пустять офіційних спостерігачів від іноземних держав та міжнародних організацій, які вестимуть спостереження за ходом виборчого процесу відповідних виборів.
Як відомо 5 вересня в Україні стартував виборчий процес в рамках підготовки і проведення місцевих виборів, які заплановані на 25 жовтня. Згідно з календарним планом основних організаційних заходів з підготовки та проведення місцевих виборів, до 24 вересня включно заплановане подання документів до відповідних тервиборчкомів для реєстрації кандидатів у депутати та кандидатів на посади сільського, селищного та міського голови. Відмовитися від балотування кандидат чи партія, яка його висунула, можуть до 5 жовтня.
Починати здійснювати передвиборчу агітацію партія чи кандидат повинні наступного дня після реєстрації, а завершити - о 24:00 24 жовтня. Крім того, згідно з планом, тервиборчкоми повинні утворити дільничні виборчі комісії до 9 жовтня. Голосування відбуватиметься з 8:00 до 20:00 25 жовтня, а встановити його результати виборчкоми мають до 6 листопада включно.
В ЦВК заявили, що зарахування адміністративної одиниці до «червоної зони» епідемічної небезпеки не є підставою для скасування виборів на цій території.

Членами робочої групи були проаналізовані ключі економічні та соціальні показники, а також сформовані перспективні напрямки розвитку. Однак жодна стратегія не можлива без прийняття її ключовими стейкхолдерами — мешканцями. Адже їх бачення поточних проблем, сформованих потреб та бажань є вирішальним при прийнятті рішень адміністрацією громади. Опитування в рамках стратегії перспективного розвитку селища триває, в тому числі мобільне, нещодавно його провели в Гостомелі, Горенці та Мощуні.

Протягом двох днів усі бажаючі мали можливість висловити свої думки щодо особистого бачення розвитку Гостомельської громади, які є невід'ємною частиною і відіграють важливу роль у формуванні перспективних напрямів розвитку.

Дякуємо всім за активну участь. Думка кожного з вас дуже важлива.

Метою дослідження є вивчення думки більшості гостомельців щодо найбільш важливіших аспектів комфортного співіснування.

Методологія дослідження дозволить почути кожного та дасть змогу сформувати нам єдине бачення наших перспектив.

Переходьте за посиланням та проходьте опитування, або ж заповнюйте анкети в ЦНАПі селищної ради: https://forms.gle/rMJAWxDXtEMKpoh39

 

12 вересня вся країна відзначала День фізичної культури та спорту. Гостомель відсвяткував цей день футбольними матчами, та ще й з двома успішними перемогами.

Протягом вихідних  на головній спортивній арені — Центральному стадіоні Гостомеля, проходили ігри в рамках регулярного чемпіонату Києво-Святошинського району з футболу (2-й тур). Приурочений до свята матч зібрав на футбольному полі три дорослі гостомельські команди, а також дві дитячі (2006-2007 р.н) і  (2004-2005 р.н), під керівництвом тренера Сергія Коморного, які зійшлися у матчі з ФК "Максимум" (Боярка), за першість Київської області, 1 ліги.

ФК "Гостомель" (Гостомель) зіграв з СК "Київ" (Київ), ФК "Кімерка" (Гостомель) виборов перемогу у ФК "Гореничи" (Гореничи) з рахунком 4:2, а ФК "Факел" (Гостомель) розгромив ФК "Гостинний двір" (Вишневе) з рахунком 7:2

Після заверешння футбольних матчів, перший заступник селищного голови Дмитро Абрамчук та керуючий справами Світлана Чечко від імені селищного голови Юрія Прилипка, привітали наших видатних тренерів зі святом,  відзначили їх подяками за відданість своїй професії та розвиток футболу на теренах селища.

Зауважимо, що чотири гостомельські команди на чолі з тренерами Олександром Венгером, Ігорем Вакуленко, Олегом Ступаком та Андрієм Білоконем, які стали першовідкривачами футболу в Гостомелі, вже довгий час прославляють наше селище на міжнародних аренах, дають приклад для наслідування молодому поколінню, і не тільки, а також роблять вагомий внесок у розвиток футболу.

Беззаперечним є і той факт, що завдяки саме цим спортсменам футбол в нашому селищі, на сьогоднішній день, знаходиться на високому рівні.

Вітаємо наші команди з чудовим результатом та перемогою у матчі!

 

Вереснева ціна на природний газ для потреб населення у тарифі «Місячний» становить 4 гривні 70 копійок за кубометр з ПДВ, без вартості розподілу (доставки). Про це повідомляє офіційний сайт Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України».

Ціна на серпень для населення складала за цим тарифом 3 гривні 24 копійки, тобто зростання сягає 45%.

 «В рамках тарифу «Річний» ціна газу з 1 по 15 у вересня залишиться на рівні 4,73 грн/куб.м. з ПДВ, без вартості розподілу (доставки). З 16 по 30 вересня включно ціна тарифу становитиме 5,24 грн/куб.м», – інформує «Нафтогаз». У компанії пояснюють, що «зростання цін обумовлено підвищенням вартості газу на європейських газових хабах, яке традиційно відбувається напередодні опалювального сезону». У «Нафтогазі» вважають, що «цього року збільшення цін є відносно помірним, враховуючи великі запаси газу в українських підземних сховищах газу».

Також у НАК «Нафтогаз України» рекомендують тариф «Річний», який «допомагає застрахуватися від зростання цін на газ в період високих цін (опалювальний сезон)». «Тож всі охочі можуть зафіксувати ціну газу на 12 місяців і платити за блакитне паливо рівними частинами впродовж року», – пропонують у компанії.

Україна побила рекорд за кількістю інфікованих коронавірусом за добу, минулої доби зареєстровано 3 тис. 144 нових випадки COVID-19. Це - рекорд за добовим приростом. Попередній рекорд був зафіксований 5 вересня, тоді захворіли 2 тис. 836 людей. Про це свідчать дані Системи моніторингу поширення епідемії коронавірусу Ради національної безпеки і оборони України.10 вересня Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій оновила епідемічне зонування в Україні за рівнем небезпеки поширення COVID-19, Київ – у "помаранчевій зоні", Київська область – переважно у "жовтій", але Ірпінь, Фастів, Києво-Святошинський і Яготинський райони – також "помаранчеві".  У зв'язку з тим, що Київ потрапив в «помаранчеву» зону карантину по коронавірусу, вже з понеділка столицю чекають нові обмеження. Про це повідомили в КМДА.Зокрема, киянам доведеться знову стояти в кілометрових чергах на маршрутки - завантаженість громадського транспорту повинна становити не більше половини сидячих місць в салоні. Крім того, заборонять проведення масових заходів за участю понад 220 осіб, при цьому на одну людину має припадати 10 квадратних метрів площі приміщення. Хостели і готелі потрапили під заборону, працювати можуть тільки готелі. Заняття у вузах і училищах будуть проводитися тільки групами до 20 осіб.

 За два тижні навчання в Україні вже захворіло близько 130 педагогів та 168 учнів, а на самоізоляції перебувають понад 5, 5 тисяч вчителів та 115 класів. За перші 2 тижні навчання захворюваність на COVID-19 серед вчителів і учнів різко збільшилася.  В Україні щодня стає все більше "червоних" зон, а це означає, що і кількість шкіл, які закриваються на карантин та переходять на дистанційне навчання теж зростає. Лише за перші 2 тижні навчання захворюваність на COVID-19 серед вчителів і учнів різко збільшилася. Про це повідомила заступник міністра освіти Любомира Мандзій на своїй сторінці у Facebook. Вона наголосила, що за два тижні навчання вже захворіло близько 130 педагогів та 168 учнів, а на самоізоляції перебувають понад 5, 5 тисяч вчителів та 115 класів. "Майже за 2 тижні навчання захворюваність педагогів та учнів різко збільшилася. Серед моїх знайомих, які пов’язанні з освітою, є багато і тих, хто переніс СOVID-19 у складній формі", – повідомила Мандзій. Мандзій зазначила, що ситуація наразі складна для всіх. Так, вчителі навчаються поєднувати очне та дистанційне навчання, директори організовують безпечні умови навчання тощо. "Але найбільший біль директорів полягає в тому, що немає кого ставити на заміну, бо кількість хворих збільшується", – додала заступниця міністра. За її словами, на жаль, епідемія COVID-19 непідвладна МОН. Тому керівникам, освітянам, батькам та учням вона порадила ставитися до цього з розумінням та робити все, що в силах кожного. Зараз не час "перекладання" відповідальності", – підсумувала Мандзій. Навчання у школах під час пандемії COVID-19: що відомо У Київській області через випадки захворювання на COVID-19 на дистанційну роботу повністю переведено 8 шкіл та 12 класів в 11 навчальних закладах. Саме через пандемію, побоюючись постійних коливань у навчальному процесі, тобто, переходу з очної форми навчання на дистанційну та навпаки, дедалі більше батьків для своїх дітей обирають школи з дистанційною формою навчання. Розказуємо, як воно, опановувати шкільну програму, не виходячи з дому. У МОЗ закликали українців не відкладати щеплення для дітей У ЦГЗ розказали, що має бути в рюкзаку українського школяра для безпечного навчання під час коронавірусу. В Україні з початку нового навчального року учнів 145 класів відправили на самоізоляцію через виявлені випадки COVID-19 .

Усього з початку пандемії в Україні зареєстровано 148 тис. 756 випадків COVID-19, у тому числі 3 тис. 144 нових - за минулу добу. Загалом від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою, померли 3 тис. 76 людей, у тому числі 53 - за минулу добу. Одужали 67 тис. 5 осіб, за минулу добу – 1 тис. 128. На сьогодні в Україні хворіють 78 тис. 765 людей. Загалом проведено 1 806 428 тестування методом ПЛР.  Наразі коронавірусна хвороба виявлена: Львівська область – 16 626 (+174); Київ – 16 523 (+404); Харківська область – 12 112 (+280); Чернівецька область 11 847 (+132); Івано-Франківська область – 10 953 (+151); Рівненська область – 10 217 (+144); Одеська область – 7 157 (+283); Закарпатська область – 8 453 (+94); Тернопільська область – 8 377 (+302); Київська область – 6 648 (+94); Волинська область – 6 161 (+69); Вінницька область – 4 690 (+84); Житомирська область – 4 055 (+117); Хмельницька область – 3 695 (+198); Дніпропетровська область – 3 093 (+81); Чернігівська область – 2 574 (+29); Черкаська область – 2 294 (+117); Сумська область – 2 229 (+42); Запорізька область – 2 136 (+55); Донецька область – 1 942 (+90); Миколаївська область – 1 851 (+85); Полтавська область – 1 130 (+61); Кіровоградська область – 885 (+11); Херсонська область – 576 (+18);

Про обмежувальні заходи

 З 1 серпня 2020 року самоізоляції підлягають:

1) особи, які мали контакт з пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19, крім осіб, які під час виконання службових обов’язків використовували засоби індивідуального захисту відповідно до рекомендацій щодо їх застосування;

2) особи з підозрою на інфікування або з підтвердженим діагнозом COVID-19 в легкій формі за умови, що особа не потребує госпіталізації;

3) особи, що перетинають державний кордон та прибули з держави або є громадянами (підданими) держав із значним поширенням COVID-19 (крім осіб, які не досягли 12 років, є громадянами (підданими) держав із значним поширенням COVID-19 та не перебували на території таких держав протягом останніх 14 днів або прямують територією України транзитом та мають документи, що підтверджують виїзд за кордон протягом двох діб, працівників дипломатичних представництв та консульських установ іноземних держав, представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні, та членів їх сімей, водіїв та членів екіпажу вантажних транспортних засобів, автобусів, що здійснюють регулярні перевезення, членів екіпажів повітряних і морських, річкових суден, членів поїздних і локомотивних бригад, інструкторів збройних сил держав - членів НАТО та держав - учасниць програми НАТО “Партнерство заради миру”, які беруть участь у заходах з підготовки підрозділів Збройних Сил України, діячів культури за запрошенням закладу культури разом з однією особою, що супроводжує кожного з них, якщо немає підстав вважати, що вони були в контакті із хворою на COVID-19 особою).

Державою із значним поширенням COVID-19 є держава, в якій наявна одна з таких ознак:

кількість нових випадків реєстрації хвороби COVID-19 на 100 тис. населення за останні 14 днів перевищує кількість таких випадків в Україні;

приріст нових випадків реєстрації хвороби COVID-19 у державі за останні 14 днів порівняно з попередніми 14 днями становить більш як 30 відсотків

 

 

Новини