Четвер, 22 листопада 2018 |

поділитися у соціальних мережах:

 

Новини

Під час неї розглянуто проекти електрифікації земельних ділянок, виділених учасникам бойових дій на нових вулицях. У заході взяли участь виконуюча обов’язки селищного голови Олена Кислиця, перший заступник міського голови Ірпеня Олександр Маркушин, перший заступник селищного голови Василь Саєнко, керуючий справами виконкому Світлана Чечко, депутати Гостомеля та Ірпеня. Про стан готовності проектів електрифікації доповів Василь Саєнко. Олена Кислиця акцентувала увагу на необхідності виділення субвенції Ірпінською міськрадою, необхідної на здійснення робіт, за попередньою оцінкою в сумі 3,5 млн. грн. Олександр Маркушин висловив підтримку і поділився досвідом робіт з реалізації даних проектів в Ірпені,  наголосивши на важливості коригування суми, зважаючи на ймовірне подорожчання цін на матеріали й послуги в наступному році. У ході зустрічі досягнуто домовленості розробки нових експертних висновків з метою включення збільшеного кошторису робіт при ухваленні бюджету селища на 2019 рік. АТОвці також розповіли про наміри втілення проекту зі створення меморіальної експозиції на Алеї Слави, що доповнить її новими «сторінками» на сіті-лайтах про героїв, які полягли на передовій та про сучасників.        


З метою попередження пожеж в домогосподарствах, загибелі і травмування людей, відповідно до вимог Кодексу цивільного захисту України, 19.11.2018 року комісією в складі представників Ірпінського МВ ГУ ДСНС України у Київській області, центру соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді Ірпінської міської ради та служби у справах дітей та сім'ї Ірпінської міської ради проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання в Гостомелі.

Під час перевірки приватного житлового сектору здійснено обхід 5 домоволодінь, проінструктовано 9 осіб та розповсюджено наглядну агітацію з протипожежної тематики у кількості 14 примірників.

Під час проведення обходу домоволодінь з громадянами проведені інструктажі щодо дій у разі виникнення пожеж, надзвичайних ситуацій, здійсненні терористичного акту та виявленні вибухо-небезпечних предметів, роз'яснено правила при експлуатації газових приладів, електроприладів, безпечного використання пічного опалення.

При перевірці помешкань одиноких громадян похилого віку, інвалідів та багатодітних сімей було встановлено, що експлуатація освітлювальної мережі, газового та пічного обладнання здійснюється з порушенням вимог норм та правил пожежної безпеки, про що працівниками Ірпінського МВ ГУ ДСНС України у Київській області було зауважено та наголошено, що внаслідок неусунення виявлених недоліків можуть виникнути пожежі при експлуатації пошкодженим електронагрівальним та газовим обладнанням.

Повідомляємо дану інформацію про проведення комплексного пожежно-профілактичного відпрацювання селища Гостомель у межах виконання графіку комплексних пожежно-профілактичних відпрацювань населених пунктів Ірпінського регіону та м. Буча у ІІ-у півріччі 2018 року.

ПЛАТНИКИ З ЕСВ! ЗВІТУЙТЕ - ЕЛЕКТРОННО! Використовуйте «ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ ПЛАТНИКА ПОДАТКІВ»

                Ірпінське управління ГУ ДФС у Київській області нагадує платникам податків ,що подання звіту про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску передбачено Порядком формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 № 435.

Звіт подається до контролюючого органу за основним місцем взяття на облік як платника єдиного внеску. У страхувальника є можливість звітувати  в електронній формі, а в окремих випадках у паперовому вигляді. Подання звітності на паперових носіях потребує додаткового використання робочого часу як платників единого внеску так і працівників фіскальоної служби.

З метою економії часу при складанні і при поданні звітності Державна фіскальна служба створила сервіс під назвою «Електронний кабінет платника» (https://cabinet.sfs.gov.ua), який вже став справжнім помічником для потребуючих в світі  податків.

Завдяки сервісу платники податків мають можливість створювати,редагувати,підпісувати та надсилати звітність з единого внеску дистанційно, у режимі реального часу.

Сервіс включає дві функціональні частини: відкрита та приватна.

Через відкриту частину платник має можливість загально доступну довідкову інформацію про роботу ДФС.

Доступ та робота у приватній частини Електронного кабінету платника стає можливою виключно за наявністю безкоштовних ключів від фіскальної служби, які можна безкоштовно отримати в Акредитованому центрі сертифікації ключів (м.Київ-151, вул.Народного ополчення , 5-а).

Шановні платники, запрошуємо вас скористатися сучасним способом звітування. Оскільки автоматизація процесу створення податкової звітності значно прискорює та полегшує роботу підприємця або бухгалтера, робить її безпомилковою. 

Звітувати в електронній формі – швидко та зручно!

Ірпінське управління ГУ ДФС у Київській області.

День одруження для багатьох однин з найщасливіших днів у житті. Назва весіль має дуже глибоке коріння і краще придумати навіть сучасним освіченим умам не під силу. Адже, в колишні часи люди набагато краще відчували природу і ототожнюючи кожну людину з нею, знаходили ті істини, які сучасні психологи довго вчать в навчальних закладах.
Сучасна людина звикла відзначати тільки ювілейні дати весілля, не надаючи значення проміжним. Раніше люди більше вірили прикметам, яким їх навчали предки і суворо дотримувалися їх. Можливо, сила переконання, а може бути і якісь вищі сили зберігали шлюб тих, хто робив все за правилами. Саме тому назви річниць весіль по роках знали абсолютно всі і особливих нагадувань їм не було потрібно.
З метою зміцнення інституту сім’ї, яка є первинним та основним осередком суспільства, Ірпінський МВ ДРАЦС організовує та проводить індивідуальні обряди ювілеїв весілля!!!

 

 

На Алеї Слави відбувся мітинг-реквієм, на якому виступив перший заступник селищного голови Василь Саєнко. До пам’ятного знаку на честь героїв Небесної сотні й АТО було покладено квіти. У мітингу взяли участь працівники селищної ради, ветерани АТО, батьки загиблого героя АТО Олександра Старова.

 

  Екскурс в історію двох революцій

22 листопада 2004 року – початок Помаранчевої революції в Україні, загальнонаціональних протестів, мітингів та інших акцій громадянської непокори. Останньою краплею стало оголошення Центральною виборчою комісією результатів другого туру президентських виборів. Через фальсифікації під час голосування і підрахунку голосів Віктор Янукович випередив Віктора Ющенка. Українці тоді вперше вийшли на Майдан і добилися повторних виборів.

Через рік, у листопаді 2005 року, Ющенко заснував свято – День Свободи. Однак, влада, встановлена в Україні на той момент, так і не змогла реалізувати більшості очікувань, покладених на неї народом.

 Згодом, наступним Президентом України став Віктор Янукович. Він скасував День Свободи і об’єднав його з Днем Соборності Указом від 30 грудня 2011 року.

У листопаді 2013 року українці знову вийшли на Майдан. П’ять років тому, увечері 21 листопада, на майдані Незалежності почали збиратися учасники мітингу, незабаром їх було вже 1500, а 24 листопада – понад 100 тисяч прихильників євроінтеграції. Протести відбулися також у Львові та Харкові.

 Потім відбувся загальностудентський страйк, а 29 листопада на Євромайдані влаштували великий мітинг із закликами до відставки уряду та дострокових виборів у парламент. Кривавою стала ніч на 30 листопада. Тоді для розгону майданівців злочинна влада застосувала силу. І це був тільки початок. Протести перетворилися з проєвропейських на антиурядові та стали значно масштабнішими. 18-20 лютого – пік Революції гідності. Відбулися криваві сутички в центрі Києва, підпалено Будинок профспілок та вбито багатьох євромайданівців, які стали Героями Небесної сотні. У ніч з 21 на 22 лютого Янукович втік з України, а Росія незабаром анексувала Крим та без оголошення війни здійснила приховане  вторгнення на Донбас.

21 листопада на Алеї Слави, біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні і Героям АТО, о 12-00 відбудеться мітинг-реквієм. Запрошуємо взяти участь у акції. Свято відзначається щороку згідно з Указом Президента 13 листопада 2014 року і встановлено на честь двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року

Повернулася команда  наших "спартанців" з чемпіонату Європи з хортингу, що відбувся в місті Трускавець. На змаганнях спортивну честь Гостомеля захищали п'ять наших спортсменів (СК "Спарта") і здобули шість медалей. Вітаємо! Бажаємо перемог і в подальшому, спартанського духу й цілеспрямованості. Публікуємо імена переможців: Лісова Вікторія, Сурен Саргсян ( золото), Дарія Стратечук, Грінь Данило (срібло).Жолік Олексій (срібло та бронза).

Географія змагань була доволі широка ‒ понад 500 учасників із 10 країн. На бійцівській арені спортсмени давали волю своїй силі у розділі «сутичка». Кажуть, його започаткували ще в часи Запорізької Січі. Аби гартувати тіло, козаки збиралися в коло ‒ хорт і влаштовували всередині нього поєдинки. Проте, щоб серйозно не травмуватися, ударної техніки не використовували, лише борцівську. Такі правила і сьогодні в «сутичці», а от піком чемпіонату  були повноконтактні «двобої». Організатор змагань Сергій Дідусь розповів ЗМІ: «У першому раунді спортсмени працюють у рукавичках і можуть використовувати увесь арсенал технік: удари, кидки, задушливі та больові прийоми. А у другому раунді спортсмен скидає рукавички і голіруч наносить удари руками тільки в корпус, в голову бити не можна. Такі специфічні правила роблять хортинг унікальним». У січні заплановано провести в Трускавці  Кубок світу з даного виду змагань.

Вітаємо працівників ПрАТ «Ветропак Гостомельський склозавод», підприємства яке  106 років працює на території нашого селища й сумлінно наповнює місцевий бюджет податковими надходженнями та славиться працьовитими людьми й традиціями, є одним із найбільших виробників склотари для напоїв вітчизняних і зарубіжних брендів. Бажаємо колективу подальших трудових успіхів, добробуту й процвітання.

 Щорічно 19 листопада в Україні відзначається професійне свято працівників скляної промисловості — День скловиробника. Його встановили Указом Президента України в 2003 році, «враховуючи вагомий внесок виробників скла в розвиток економіки держави».

В професійних руках скловиробників створюються та набувають форми: посуд, окуляри, пляшки, банки, усілякі декоративні вироби, які роблять наше життя затишним та комфортним. Завдяки їхній праці, ми маємо чудову можливість милуватися видами з вікна та перебувати в добре освітлених кімнатах.

Дата Дня скловиробника вибрана не випадково — 19 листопада народився відомий вчений Михайло Ломоносов, який був одним із засновників хімічного виробництва скла та порцеляни. Історія виникнення скляної справи на українських землях сягає початку 17 століття, коли на Чернігівщині з’явилися перші скловарні, які називалися гути.

Сьогодні підприємства скляної промисловості представлені в більшості областей України. У скляної промисловості України працює понад 50 тисяч майстрів-склоробів. Нехай кожен їхній день переливається яскравим розмаїттям подій, як різнокольорові вітражі.

 

Публікуємо звіт даного підприємства, який було заслухано на 47 сесії сьомого скликання 15 листопада.

Структура підприємства, види діяльності

Рішенням Гостомельської селищної ради в серпні 2015року було створено комунальне підприємство «Гостомельінвестбуд» (надалі КП). Тимчасово до кінця 2015 року робота КП не проводилася.

Рішенням Гостомельської селищної ради проведена зміна керівника КП в кінці грудня 2015. У січні 2016 року було здійснено перереєстрацію керівника

КП в державному реєстрі. Проведена повна звітність в ДПІ м. Ірпені за попередні періоди. Змінено реквізити банку та банківські ключі, запущена система банк-клієнт. Затверджено штатній розпис та посадові оклади працівників КП.

З березня по червень КП займалось розробкою проектів землеустрою земельних ділянок по вул Св. - Покровській 73, та Остромирській 37 під будівництво дитячих садочків. На вимогу проектантів дитячого садочку по вул. Остромирського КП займалось отриманням технічних умов для проекту будівницта.

У квітні відповідно до рішення Гостомельської селищної ради КП було передані в оренду земельні ділянки по вул Б. Хмельницького     площею

4.0213га та 0.7228га. Дані земельні ділянки відповідно  договорів між КП та «Київінвестбуд» передані в суборенду для будівництва багатоповерхових житлових будинків. У травні рішенням Гостомельської селищної ради передано в оренду земельну ділянку по вул. Св. - Покровській, 73 (площа 0.4га.) яка відповідно до договору суборенди між КП та гр. Данковичем передана для будівництва багатоповерхових житлових будинків.

Відповідно до рішення Гостомельської селищної ради в травні проведені зміни Статуту КП (право надання рекламних послуг). Проведені реєстраційні дії державним реєстратором, щодо змін. Рішенням Гостомельської селищної ради в червні КП було передано право надання в тимчасове користування місць для розміщення рекламних конструкцій на території селища. Відповідно до рішення було підписано 62 договори з різними  суб’єктами господарювання про надання даної послуги.

В жовтні Гостомельська селищна рада своїм рішенням передала в оренду дві земельні ділянки по вул..Св. - Покровській площею 0.19 та 0.14га. У подальшому відповідно договору суборенди між КП та гр. Данковичу  передані для будівництва багатоповерхових житлових будинків.

З липня в КП працює : керівник, бухгалтер. З серпня: керівник, бухгалтер, юрист. Після підписання договору між КП та громадянами Рубаном, Крушельницьким в грудні стосовно технічного нагляду на проведенні реконструкції дитячого садочку по вул. Св-Покровській, 73 КП підписало цивільно-правовий договір з інженером технагляду для здійснення контролю робіт даної споруди.

Кошти, що надійшли від суборенди земельних ділянок станом на 01.10.2018р.вул. Св-Покровська 73 2016 рік - 51473.66 гр. 2017р.-70152гр. ,2018р.-58442гр.   Загальна сума -180067.ббгр. (місячна плата -5846гр.) вул. Св-Покровська 73ж 2016р. - 4649.47 гр.     2017р. - 43021.57 гр. 2018р. 28059гр.   Загальна сума - 75730.04 гр. (місячна плата - 2192гр.) вул. Св-Покровська 73з 2016p.-2922.77rp. 2017p.-24389.89rp.    2018р.-15347гр.   Загальна сума - 42659.66 гр.(місячна плата - 3487гр.) Вся сума- 298457.36 перерахована Гстомельській сел..раді. Заборгованість відсутня.Вул..Б.Хмельницького 2д 2016р.-148599.02гр. 2017р. - 55700.94гр. 2018р. 30000.68гр. Загальна сума - 234300.64гр. проплати (місячна плата-- 62857.48гр.) Заборгованість -1 585798.97гр. Вул..Б.Хмельницького 2е 2016р. - 67216.80гр. 2017р. - 95189.22гр. 2018р.-132315.42гр. Загальна сума - 294721.44гр. проплати(місячна плата -10179гр.). Заборгованість відсутня. Загальна сума проплат за суборенду земельних ділянок станом 01.11.2018р становить - 827479.44гр.

Заборгованість TOB «БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ ГОСТОМЕЛЬ» перед КП «Гостомельінвестбуд» становить 1 575.798.97гр.(Б.Хмельн.2д) та 173.035.18гр.(Б.Хмельн.2е). Судові збори – І б грошових зобов'язань акту перевірки ДФС-пеня за несвоєчасну сплату оренди землі.

Надходження отримані від надання місць під рекламні конструкції за 2016 становлять 140,694.5гр.    2017р.- 378.139гр.     2018р. - 308.563гр. Загальна сума - 827.396гр.   Заборгованість 45.399гр.(середня місячна плата- 31.512гр.).

Придбання виробничих засобів за період 2016-2018рр. Ноутбук-9128гр.(17.12.16р.) Виготовлення  білборду 1шт.- 42000гр.(19.12.17) Холдери 10 шт.-17000гр.(02.04.18.збройні сили). Холдери 15шт.- 22000гр.(31.05.18.).Загальна сума -90.128гр.

Оплата рекламної продукції(соц..реклама) 2017-2018рр. 9850гр.(10.10.17р.) 2000гр.(08.11.17р.) 3940гр.(26.11.17р.) 23000гр.(11.01.18р.) 6000гр.(05.03.18р.) 4000гр.(11.03.18р.) 3210гр.29.09.18р.).Загальна сума - 52.000гр. Загальна сума сплачених податків -169.874гр. (в селищну раду- 90684гр.)

 

З приводу даної ділянки свого часу були певні нарікання громадян про її незадовільний стан. Директр КП «Гостомельінвестбуд», котре займається орендою і суборендою земель що  знаходяьться у власності ГСР,   Володимир Кравченко, повідомив, що на всі недоліки виправлені, наразі територія обнесена парканом, поруч будується відділ продажу майбутнього ЖК. Ділянка також розчищається від чагарників, дорога й прилеглі до житлового будинку ділянки - в належному стані. Наш кореспондент побував, щоб пересвідчитися в цьому й зробив і фото.

Новини