П'ятниця, 21 липня 2017 |

Петиції

Петиції

 

Календар подій

Фотогалерея

Видеогалерея

поділитися у соціальних мережах:

 

Новини

 

Запрошуємо Вас на урочисті заходи з нагоди 75-ої річниці Проскурівського Двічі орденів Червоного Прапору польового вузла  зв’язку Генерального штабу Збройних сил України, які відбудуться 20 липня 2017 року о 13:00.

Місце проведення: Монумент зв’язківцям,

селище Гостомель, вул. Проскурівська (військове


Сьогодні в Гостомельській селищній раді завершився останній етап підготовки до відкриття Центру надання адміністративних послуг. Декілька днів тривав процес облаштування Центру меблями та новою, сучасною комп'ютерною технікою. Наразі приміщення абсолютно облаштоване та готове до роботи. Встановлені вивіска та графік роботи Центру.

     Приміщення ЦНАПу розділене на дві частини — ресепшн та робочу зону, де безпосередньо і буде проводитись прийом громадян. В холі поряд з ресепшеном, для більш зручного та комфортного перебування відвідувачів з дітьми, облаштований дитячий ігровий куточок, де можна залишити дитину на час прийому у спеціаліста ЦНАПу. Також для зручності людей з обмеженими можливостями встановлені пандус та кнопка виклику.

     Керівником відділу з питань надання адміністративних послуг було повідомлено про те, що згідно програми, офіційне відкриття Центру відбудеться після проходження співробітниками ЦНАПу, другого модулю навчальних тренінгів, які передбачається програмою з розширення прав і можливостей на місцевому рівні.
 
     Наразі Центр надання адміністративних послуг буде працювати у тестовому режимі.

 

 

У зв’язку з ремонтними роботами 15 липня з 8 до 17-00 години по вулицях Богдана Хмельницького і Південна буде відключено електропостачання.  

 

Відповідно  до частини 3 пункту 5 ст.50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Закону України «Про доступ до публічної інформації» оприлюднюємо проект порядку  денного  роботи ІІ  засідання 24  сесії  Гостомельської селищної ради VІІ  скликання ,  яка відбудеться  20.07.2017 р. :

1.Про внесення змін до рішення сесії Гостомельської селищної ради №285-15-VII від 23 грудня 2016 року «Про бюджет селища Гостомель на 2017»

 1. Про надання матеріальної допомоги громадянам селища : Березовчук І.П., Черненко В.В., Орловцевій В.Ф.
 2. Про затвердження протоколів засідання конкурсної комісії за результатами розгляду питання надання в оренду комунального майна
 3. Про затвердження Правил благоустрою селища Гостомель
 4. Про найменування провулку в селищі Гостомель
 5. Про погодження висновку містобудівної ради та затвердження коригування генерального плану, плану зонування території селища Гостомель
 6. Про звільнення з посади директора КП «Гостомельські інформаційні технології» Смолянчук О.О. за її заявою та згодою
 7. «Про врегулювання земельних відносин»
 8. Різне

На виконання рішень минулої сесії :

Штутман Є.А.

- Звіт про роботу КП «УЖКГ «Гостомель» за  2017 рік та за  роботу в період перебування на посаді заступника селищного голови  Штутмана Є.А. з часу призначення на посаду (окремо доповісти про відповіді на депутатські звернення )

Чемерис С.В.

- Звернення депутата Мілевської З.П. щодо існування ливнеової каналізації на вулиці Ювілейна селища Гостомель

Єрмолаєв В.А.

- стан будівництва дитячих садочків селища

Борисова Л.В.

- генеральний план селища

Лукашевич Є.О.

- погодження межі селища Гостомель м. Києвом та м. Бучею

Прилипко Ю.І.

- об’єднання громад

 

Початок   о 10 .00

Місце проведення : актова зала ЦТДЮ

 

Ірпінське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області повідомляє, що 3 липня 2017 року було розпочато фінансування пенсійних виплат та грошових допомог за  липень 2017 року.

Станом на 7 липня  поточного року, відповідно до графіку, на виплату пенсій спрямовано 23 493.60 тис. грн., або 23,42 % місячної потреби. Банківські установи забезпечені коштами по 9 липня поточного року включно, поштові відділення по 10 липня поточного року включно.

ДФС повідомляє, що у разі зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – Реєстр) відповідно до пункту 201.16 статті 201 Податкового кодексу України (далі – Кодекс), платник податку має право подати протягом 365 календарних днів, що настають за датою виникнення податкового зобов'язання, відображеного у такій податковій накладній/розрахунку коригування пояснення та/або копії документів, зазначені у підпункті «в» підпункту 201.16.1 пункту 201.16 статті 201 Кодексу.

 Пояснення можна подати у вигляді Повідомлення щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по відмовленим ПН/РК за формою J(F)1312601 (далі - Повідомлення).

Повідомлення (J(F)1312601) формується по кожній окремо податковій накладній/розрахунку коригування, реєстрацію якої зупинено в Реєстрі, та до такого Повідомлення додаються копії документів у вигляді окремих додатків за формою J(F)1360101 у форматі PDF (розмір кожного додатку не повинен перевищувати 2 мГб).

Електронні формати Повідомлення та додатку до нього розміщенні на офіційному веб-порталі ДФС у розділі «Електронна звітність» / Платникам податків про електронну звітність / Інформаційно-аналітичне забезпечення / Реєстр електронних форм податкових документів.

Повідомлення з додатками може бути сформоване та надіслане через особистий кабінет електронного сервісу «Електронний кабінет платника» (режим «Ведення звітності»), вхід до якого здійснюється за адресою: cabinet.sfs.gov.ua, а також через офіційний веб-портал ДФС України. Також для формування Повідомлення в електронному вигляді платник податків самостійно на власний розсуд може обрати будь-яке програмне забезпечення, яке формує вихідний файл відповідно до затвердженого формату (стандарту).

Нагадуємо, що Критерії оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних та Вичерпний перелік документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних затверджено наказом Міністерства фінансів України від 13.06.2017 № 567, зареєстрованого в Мінюсті 16.06.2017 за №753/30621.

 ГУ ДФС у Київській області

 

 

 

Більше 700 літрів імпортних алкогольних напоїв вилучено у Борисполі

У Борисполі 3 липня 2017 року працівники оперативного та слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Київській області спільно з працівниками Прокуратури Київської області викрили факт зберігання імпортованих алкогольних напоїв без марок акцизного податку України встановленого зразка. Слідчо-оперативних дії відбувалися в ході операцій «Акциз-2017» та «Рубіж – 2017».

Уході обшуку за місцем зберігання алкогольних напоїв виявлено та вилучено 712 л. алкогольних напоїв імпортного виробництва в асортименті («Armagnac», «Finlandia» та коньяк молдавського походження, розфасований у пластикові ємності об’ємом по 5 л.) на загальну суму 304 тис. гривень.

За наявною інформацією,  алкогольні напої в подальшому реалізовувалися шляхом розміщення оголошень у мережі Інтернет.

Наразі триває досудове розслідування за ч.3 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення та збуту алкогольних напоїв з недоброякісної сировини, що становить загрозу для життя і здоров’я людей).

ГУ ДФС у Київській області

 

На Київщині припинено діяльність «центру мінімізації митних платежів»

В рамках операції «Рубіж-2017», за результатами спільних дій, Головного оперативного управління ДФС України, податкової міліції ГУ ДФС у Київській області та працівників прокуратури Київської області під процесуальним керівництвом прокуратури області припинено діяльність «центру мінімізації митних платежів. «Центр» діяв на території Київської області і м. Києва та надавав послуги з мінімізації митних платежів при імпорті товарів та  податкових зобов’язань підприємствам реального сектору економіки за рахунок сформованого «імпортного» податкового кредиту з ПДВ.

 Учасники даного «центру мінімізації митних платежів» здійснювали постачання на митну територію України фруктів і овочів за заниженою вартістю з подальшою  реалізацією за готівкові кошти на ринках України без належного відображення в податковій звітності. Такі дії уможливили незаконне формування податкового кредиту з ПДВ підприємствам реального сектору за рахунок оформлення безтоварних операцій.

Загальний обсяг сумнівних операцій складає понад 200 млн. гривень.

У результаті проведених 14 обшуків вилучено:

 • первинні бухгалтерські документи та чорнові записи, які свідчать про незаконну діяльність вказаного угруповання;
 • грошові кошти в еквіваленті на суму понад 1,5 млн. гривень;
 • печатки та штампи суб’єктів підприємницької діяльності із ознаками «фіктивності» у кількості 153 шт.;

Накладено арешт на рахунки підконтрольних підприємств у банківських установах.

Наразі триває досудове розслідування кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27 (види співучасті, пособництво), ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків в особливо великому розмірі) КК України.

ГУ ДФС у Київській області

 

Вчора до України прибув Державний секретар США Рекс Тіллерсон. Поважного гостя в аеропорту, окрім високої делегації й уповноважених представників нашої країни, зустрічали наші дівчата з гурту "Феєрія», які вручили  Держсекретарю хліб-коровай. Подякуємо  Відділу культури, національностей та релігій м. Ірпеня за таку можливість, котра стала незабутньою для наших юних співачок та приводом для того аби порадіти гостомельчанам за таку високу місію!

Держсекретар США прибув з наміром обговорити з Президентом України Петром Порошенком питання зміцнення стратегічного партнерства між країнами та продовження консолідації зусиль щодо протидії російській агресії, повідомили у прес-службі глави української держави.

 

Червень 2017 року ознаменувався абсолютним рекордом з точки зору попиту ОСББ на програму «теплих» кредитів. Цього місяця 93 ОСББ з різних регіонів країни залучили на впровадження енергоефективних заходів у багатоповерхівках 18,5 млн грн. Це майже в 5 разів більше за суму коштів, залучену ОСББ за аналогічний період 2016 року.  «У 2017 році ОСББ демонструють надзвичайно високий інтерес до «теплих» кредитів. Вражає не лише сума залучених на утеплення коштів, а й кількість нових ОСББ, які долучаються до програми. Якщо у 2016 році учасниками  програми ставали 10-15 ОСББ у тиждень, то цьогоріч -  вже 20-25 ОСББ. Більше того, у червні 2017 року кількість нових учасників ОСББ за тиждень сягнула 34», - прокоментував результати щотижневого моніторингу програми Голова Держенергоефективності Сергій Савчук. Статистика свідчить, що ОСББ усвідомлюють цілу низку переваг участі у програмі «теплих» кредитів. По-перше, за умовами програми ОСББ отримують з держбюджету чимале відшкодування своїх витрат на утеплення, а саме – від 40% до 70%. По-друге, ОСББ можуть скористатися місцевими програмами здешевлення «теплих» кредитів і одержати подвійну, а інколи й потрійну компенсацію коштів. Так вчинило, наприклад, харківське ОСББ «Злагода». Встановивши ІТП на суму 231 тис. грн, ОСББ отримало 92 тис. грн з держбюджету, 46 тис. грн  з обласного бюджету і ще 46 тис. грн. з міського бюджету Харкова. Фактично ОСББ придбало ІТП за 20% від його ринкової вартості. Тож, завдяки програмі «теплих» кредитів ОСББ заощаджують половину і більше своїх коштів при впровадженні енергоефективних заходів. На цьому позитивні моменти не закінчуються. Мешканці будинків значно менше сплачуватимуть за комунальні послуги, а в оселях пануватиме тепло і комфорт.  Важливий і той факт, що після впровадження енергоефективних заходів вартість квартири стрімко зростає. Загалом, за два роки дії програми її учасниками стали 930 ОСББ, які залучили в державних банках 128,6 млн грн. на реалізацію енергоефективних заходів у багатоповерхівках. Управління комунікації та зв’язків з громадськістю  

 

Новини