Неділя, 18 березня 2018 |

поділитися у соціальних мережах:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Добро, як хліб, плекати і ростити.

Лиш для добра нам треба жити!

Дитячий садок – це велика та щаслива країна малечі. Це той світ, у якому дитина живе в найважливіший період свого життя. І від того як їй тут живеться залежить не лише її майбутнє, а й майбутнє її родини і всієї країни.

Завдяки тісній співпраці дошкільного закладу, батьків та педагогів створено освітньо-розвивальне здоров’я-збережувальне середовище. Педагогічний колектив дбає про модернізацію освітнього процесу, вдосконалення форм і змісту дошкільної освіти, впроваджує інноваційні технології

Особливої уваги заслуговує тісна співпраця дошкільного навчального закладу №17 «Веселка» з головою Гостомельської селищної ради Юрієм Іллічем Прилипком, який щороку виділяє кошти на підписку періодичної фахової  преси, адже кожний педагог постійно підвищує свій фаховий рівень, прагне втілити в життя нові підходи та методики виховання і навчання дошкільнят.

У ДНЗ навчається 360 вихованців. У цей святковий день милувало око  відремонтовані східці центрального входу, ремонт був профінансований Юрієм Іллічем.

Ми не залишаємося осторонь від міських конкурсів, які проводяться серед дошкільних закладів, за що маємо високі нагороди. Отож і забезпечує селищний голова транспортом юних артистів. Завжди урочисто вітає він працівників закладу з Всеукраїнським Днем дошкілля та Жіночим днем. На кожному святі, які проводяться в стінах закладу, Юрій Ілліч бажаний гість. Випуск дітей до школи – це перша сходинка в доросле життя. Традиційно випускники садочка отримують з рук селищного голови пам’ятні подарунки. З нетерпінням чекають малята день Святого Миколая, який приходить завжди із солодощами.

Фінансування селищного голови Ю.І. Прилипка забезпечило дошкільний заклад гарячою проточною водою.

Ще раз висловлюємо щиру вдячність голові Гостомельськкої селищної ради  за постійну підтримку. Маємо надію, що наша співпраця буде плідною.

 

 

З найщирішими словами вдячності звертаються батьки загиблого воїна, учасника АТО Олександра Старова.

21 вересня 2014 року близько 6-ї ранку під час нападу російських бойовиків на блокпост 25-го батальйону територіальної оборони «Київська Русь», неподалік Дебальцевого, Донецької області наш син, Старов Олександр Олександрович, під час мінометного обстрілу отримав поранення несумісне з життям.

Тяжким тягарем у наших серцях живе непоправний біль втрати…

Події, що відбулися у нашій країні в 2014 році, не залишили байдужим Олександра. Як справжній патріот, він не міг залишитися осторонь того, що відбувається на Сході нашої держави і з травня 2014 року виконував військовий обов’язок в зоні проведення АТО.

Хочемо подякувати усім добрим людям, хто підтримував і підтримує нас у важкі хвилини, а особливо Гостомельському селищному голові Юрію Іллічу Прилипку та депутату Гостомельської селищної ради Ользі Юріївні Прилипко за надану допомогу у відзначенні другої річниці пам’яті нашого сина. Нехай ваше людське добро повернеться до вас сторицею за всі шляхетні справи.

Окрема подяка друзям, бойовим побратимам сина, родичам, усім тим, хто підтримує нас у тяжкі хвилини.

                                                                                                  З непроминальною повагою, Раїса Михайлівна і Олександр Михайлович Старови.

 

 

Хочемо висловити щиру вдячність Прилипку Юрію Іллічу та Думену Василю Васильовичу за допомогу мешканцям округу №9 по встановленню лічильників на теплопостачання будинків за адресою вул. Рекунова 7,9,9-а,9-б. Ваша допомога була вкрай необхідною й корисною для нас.

З повагою депутат Гостомельської селищної ради Смолянчук О.О. та мешканці округу

 

Мешканці будинку №1 по вул. Бучанське шосе висловлюють щиру подяку голові Гостомельської селищної ради Прилипку Юрію Іллічу за допомогу у встановленні пластикових дверей у під’їздах задля збереження тепла для мешканців.

Зі словами вдячності, депутат від округу №5 Мілевська Зоя Петрівна та Кругловський В., Заєць В., Кучеренко М., Ромаскевич Г., Кучеренко П., Янукевич М.

 

Багатодітна мати з вул. Нова (виборчий округ №5) – Шульжик І. В., сердечно дякує Прилипку Ю. І., Гостомельському селищному голові за допомогу, надану для лікування від тяжкої недуги сина.

 

Адміністрація, педагогічний та учнівський колективи Ірпінської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 14 висловлюють щиру вдячність Мамчуру Олегу Дмитровичу, депутату Гостомельської селищної ради, за активну громадську діяльність та за придбання мультимедійного проектора в кабінет інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій. Тепер учителі нашої школи зможуть підвищувати ефективність кожного уроку, а для учнів навчання перетвориться на живий творчий процес.

 

Мешканці будинку №8, що по вулиці Бучанське шосе висловлюють щиру подяку голові Гостомельської селищної ради Ю.І. Прилипку за порузуміння та допомогу у придбанні теплолічильників.

                                         Із вдячністю депутат округу №5 Зоя Мілевська та мешканці будинку №8.

 

Ковтун Юрій Анатолійович, гвардії капітан 72 ОМБР, учасник АТО звертається зі словами вдячності на адресу юриста Топала Леоніда Миколайовича за надання безкоштовних юридичних консультацій учасникам АТО та їхнім сім"ям.

 

 

Мешканці будинку №6, що по вулиці Богдана Хмельницького (округ №20) висловлюють щиру подяку голові Гостомельської селищної ради Ю.І. Прилипку за допомогу із ремонтом даху і бажають многая літа плідної праці на благо людей.

                                         Із вдячністю Олена Верлока, Мартиненко Валентина,Мельников Володимир, Агафонова Юлія, Офіцерова Світлана