Субота, 23 вересня 2017 |

Петиції

Петиції

 

Календар подій

Фотогалерея

Видеогалерея

поділитися у соціальних мережах:

 

 

 

З найщирішими словами вдячності звертаються батьки загиблого воїна, учасника АТО Олександра Старова.

21 вересня 2014 року близько 6-ї ранку під час нападу російських бойовиків на блокпост 25-го батальйону територіальної оборони «Київська Русь», неподалік Дебальцевого, Донецької області наш син, Старов Олександр Олександрович, під час мінометного обстрілу отримав поранення несумісне з життям.

Тяжким тягарем у наших серцях живе непоправний біль втрати…

Події, що відбулися у нашій країні в 2014 році, не залишили байдужим Олександра. Як справжній патріот, він не міг залишитися осторонь того, що відбувається на Сході нашої держави і з травня 2014 року виконував військовий обов’язок в зоні проведення АТО.

Хочемо подякувати усім добрим людям, хто підтримував і підтримує нас у важкі хвилини, а особливо Гостомельському селищному голові Юрію Іллічу Прилипку та депутату Гостомельської селищної ради Ользі Юріївні Прилипко за надану допомогу у відзначенні другої річниці пам’яті нашого сина. Нехай ваше людське добро повернеться до вас сторицею за всі шляхетні справи.

Окрема подяка друзям, бойовим побратимам сина, родичам, усім тим, хто підтримує нас у тяжкі хвилини.

                                                                                                  З непроминальною повагою, Раїса Михайлівна і Олександр Михайлович Старови.

 

 

Хочемо висловити щиру вдячність Прилипку Юрію Іллічу та Думену Василю Васильовичу за допомогу мешканцям округу №9 по встановленню лічильників на теплопостачання будинків за адресою вул. Рекунова 7,9,9-а,9-б. Ваша допомога була вкрай необхідною й корисною для нас.

З повагою депутат Гостомельської селищної ради Смолянчук О.О. та мешканці округу

 

Мешканці будинку №1 по вул. Бучанське шосе висловлюють щиру подяку голові Гостомельської селищної ради Прилипку Юрію Іллічу за допомогу у встановленні пластикових дверей у під’їздах задля збереження тепла для мешканців.

Зі словами вдячності, депутат від округу №5 Мілевська Зоя Петрівна та Кругловський В., Заєць В., Кучеренко М., Ромаскевич Г., Кучеренко П., Янукевич М.

 

Багатодітна мати з вул. Нова (виборчий округ №5) – Шульжик І. В., сердечно дякує Прилипку Ю. І., Гостомельському селищному голові за допомогу, надану для лікування від тяжкої недуги сина.

 

Адміністрація, педагогічний та учнівський колективи Ірпінської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 14 висловлюють щиру вдячність Мамчуру Олегу Дмитровичу, депутату Гостомельської селищної ради, за активну громадську діяльність та за придбання мультимедійного проектора в кабінет інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій. Тепер учителі нашої школи зможуть підвищувати ефективність кожного уроку, а для учнів навчання перетвориться на живий творчий процес.

 

Мешканці будинку №8, що по вулиці Бучанське шосе висловлюють щиру подяку голові Гостомельської селищної ради Ю.І. Прилипку за порузуміння та допомогу у придбанні теплолічильників.

                                         Із вдячністю депутат округу №5 Зоя Мілевська та мешканці будинку №8.

 

Ковтун Юрій Анатолійович, гвардії капітан 72 ОМБР, учасник АТО звертається зі словами вдячності на адресу юриста Топала Леоніда Миколайовича за надання безкоштовних юридичних консультацій учасникам АТО та їхнім сім"ям.

 

 

Мешканці будинку №6, що по вулиці Богдана Хмельницького (округ №20) висловлюють щиру подяку голові Гостомельської селищної ради Ю.І. Прилипку за допомогу із ремонтом даху і бажають многая літа плідної праці на благо людей.

                                         Із вдячністю Олена Верлока, Мартиненко Валентина,Мельников Володимир, Агафонова Юлія, Офіцерова Світлана