Субота, 21 липня 2018 |

поділитися у соціальних мережах:

 

 

Найбільш вдалим світовим досвідом щодо дієвого залучення громадян до процесу прямого впливу на своє майбутнє є використання Громадського бюджету (бюджету участі).

 

Впровадження найкращих передових форм місцевих ініціатив та підтримка талановитої молоді в сфері місцевого самоуправління – є головним завданням громадської організації «Агенція розвитку Гостомеля».

За ініціативи Агенції розвитку Гостомеля наше селище вже сьогодні має можливість впровадити інноваційні механізми залучення громадськості до розподілу коштів місцевого бюджету. Активного процесу взаємодії органів місцевого самоврядування та громадян селища Гостомель, коли місцева ініціатива, як форма прямого волевиявлення мешканців селища спрямована на демократичний процес обговорення громадою окремих напрямів використання бюджетних коштів, шляхом проведення конкурсу проектів.

На сьогодні проведено великий обсяг роботи та здійснено конкретні кроки: створено робочу групу з питань впровадження громадського бюджету, розроблено Положення про громадський бюджет селища Гостомель та Цільову програму «Громадський бюджет селища Гостомель на 2018 – 2022 роки», які успішно представлені на бюджетній комісії та затверджено більшістю депутатів ради 18 січня 2018 року.

Передбачено бюджетних коштів на загальну суму – 500 тис.грн. та реалізації проектів двох категорій:

І категорія – до 50 тис.грн (заг. сума-300 тис. грн);

ІІ категорія – від 50 тис. грн. до 100 тис грн (заг.сума -200 тис.грн).

ЩО ЗАЛЕЖИТЬ ВІД МЕНЕ???

 Долучайся до розвитку свого селища!

Займай активну життєву позицію та приєднуйся до перспективної команди однодумців!

Здійсни свій задум! Ти краще за інших знаєш, що для тебе важливо!

Що залежить від мене?

 

 

ЦІЛЬОВА ПРОГРАМА

Додатки Бланк заяви проекту для друку