Понеділок, 21 вересня 2020 |

поділитися у соціальних мережах:

 

 

 

№ п/п ПІБ Посада Телефон Код 04597 Дні прийому
1 Прилипко Юрій Ілліч Селищний голова 3-20-08 Середа з 8:00-12:00
2 Кислиця Олена Вікторівна Секретар ради 3-29-90 Середа з 8:00-12:00
3  Абрамчук Дмитро Валентинович Перший заступник селищного голови 3-20-54 Понеділок з 13:00-17:00
4 Каплонов Борис Семенович Заступник селищного голови 3-20-54  
5

 Фальковський Віктор Антонович

Заступник селищного голови 3-20-54  
6 Чечко Світлана Валентинівна Керуючий справами 3-20-07 Вівторок, середа з 8:00-12:00

7

Лукашевич Євгенія Олександрівна

Керівник служби земельних ресурсів

3-27-65 Вівторок, середа з 8:00-12:00

8

9

Андросова Вікторія Анатоліївна

Чирко Людмила Анатоліївна

Головний спеціаліст служби земельних ресурсів

Провідний спеціаліст служби земельних ресурсів

3-27-65  
10

Афоніна Вікторія Володимирівна

Керівник юридичної служби

   

11

12

Гусєва Юлія Миколаївна 

Ковальчук Уляна Ярославівна

Головний спеціаліст юридичної служби

Провідний спеціаліст юридичної служби

9-99-27  
13  Ващук Роман Сергійович Провідний спеціаліст (уповноважена особа)    
14 Собчук Валентин Миколайович Провідний спеціаліст з інформаційного забезпечення 3-25-95  
15 Роман Анна Михайлівна Головний спеціаліст з питань реєстрації актів цивільного стану(оформлення субсидій) 3-18-51 Вівторок, середа з 8:00-16:00, п'ятниця 8:00-12:00
16  Журавська Оксана Миколаївна Головний спеціаліст з кадрової роботи    

17 

18

Закревська Алла Володимирівна 

Лукашенко Олена Чеславівна

Керівник служби обліку та звітності

Керівник планово-економічної служби

3-13-91  

19

20

21

Токман Вікторія Петрівна

Іпатьєва Марина Сергіївна

Зазимко Олександра Сергіївна

Головний спеціаліст  служби обліку та звітності

Провідний спеціаліст служби обліку та звітності

Провідний спеціаліст служби обліку та звітності

3-18-52

 

22

23

24

Сластьоненко Людмила Петрівна

Сорочук Аліна Миколаївна

Рубан Наталія Євгенівна

Головний спеціаліст планово-економічної служби

Провідний спеціаліст планово-економічної служби 

Провідний спеціаліст планово-економічної служби

   
25

Литвин Олексій Валерійович 

Керівник служби з питань надання адміністративних послуг  3-10-55  щоденно, крім вихідних, з 8-00 до 17-00   

26

Цибуленко Ольга Леонідівна

Адміністратор служби  з питань надання адміністративних послуг

3-10-55  понеділок-п`ятниця, з 9-00 до 17-00

27

Кирилова Наталія Миколаївна

Державний реєстратор

3-10-55 понеділок-п`ятниця, з 9-00 до 17-00

28

Короченко Валентина Миколаївна

Головний спеціаліст з реєстрації місця проживання

  вівторок-середа з 9:00 до 16:00, п'ятниця 9:00 -15:45, субота 8:00-12:00
29 Шляга Леся Валеріївна Інспектор ВОС  3-27-62 Вівторок, четвер з 8:00-17:00
30 Венгер Ольга Олександрівна Інспектор ВОС  3-27-62 Вівторок, четвер з 8:00-17:00
31 Хандусенко Олена Олегівна Адміністратор системного забезпечення  

 

32 Безнощенко Надія Костянтинівна Провідний спеціаліст з діловодства  3-15-56  
32 Самаркін Сергій Володимирович Водій    
33  Чемерис Сергій Володимирович Керівник  служби контролю за благоустроєм    

34 

35

Даниленко Ірина Володимирівна 

Дмитренко Світлана Валеріївна 

Головний спеціаліст служби контролю за благоустроєм

Провідний спеціаліст служби контролю за благоустроєм

   

36

Єрмолаєв Володимир Алімович Керівник служби містобудування й архітектури    вівторок, з 9-00 до 12-00. 
37 Воробей Іван Васильович Головиний спеціаліст служби містобудування й архітектури    
38 Шома Артем Генадійович Керівник  служби державного архітектурно-будівельного контролю   понеділок, з 9-00 до 12-00