Неділя, 17 листопада 2019 |

поділитися у соціальних мережах:

 

 

Єрмолаєв Володимир АлімовичБорисова Людмила Василівна

№ п/п ПІБ Посада Телефон Код 04597 Дні прийому
1 Прилипко Юрій Ілліч Селищний голова 3-20-08 Середа з 8:00-12:00
2 Кислиця Олена Вікторівна Секретар ради 3-29-90 Середа з 8:00-12:00
4   Перший заступник селищного голови 3-20-54 Понеділок з 13:00-17:00
5

Абрамчук Дмитро

Валентинович

заступник селищного голови 3-20-54  
6 Чечко Світлана Валентинівна Керуючий справами 3-20-07 Вівторок, середа з 8:00-12:00
7  Лукашевич Євгенія Олександрівна  Начальник відділу земельних ресурсів   Вівторок, середа з 8:00-12:00
8 Андросова Вікторія Анатоліївна Головний спеціаліст відділу земельних ресурсів 3-27-65  
9

Афоніна Вікторія Володимирівна

Начальник юридичного відділу

   
10

Гусєва Юлія Миколаївна 

Головний спеціаліст юридичного відділу

9-99-27  
11 Ковальчук Уляна Ярославівна Провідний спеціаліст юридичного відділу 9-99-27  
 12 Собчук Валентин Миколайович Провідний спеціаліст з інформаційного забезпечення 3-25-95  
13 Роман Анна Михайлівна Головний спеціаліст з питань реєстрації актів цивільного стану(оформлення субсидій) 3-18-51 Вівторок, середа з 8:00-16:00, п'ятниця 8:00-12:00
14  Закревська Алла Володимирівна Начальник відділу обліку та звітності 3-13-91  
15 Зоря Наталія Петрівна Головний спеціаліст  відділу обліку та звітності

3-18-52

 
16 Чирко Людмила Анатоліївна Провідний спеціаліст відділу обліку та звітності 3-18-52  
17 Токман Вікторія Петрівна Провідний відділу обліку та звітності 9-99-26  

18

 

19

 

Іпатьєва Марина Сергіївна

 Сорочук Аліна Миколаївна

Провідний відділу обліку та звітності 

Провідний спеціаліст відділу обліку та звітності

 9-99-26  
20

Литвин Олексій Валерійович

 

Начальник відділу з питань надання адміністративних послуг  3-10-55  щоденно, крім вихідних, з 8-00 до 17-00   
21

Цибуленко Ольга Леонідівна

Адміністратор відділу  з питань надання адміністративних послуг 3-10-55  понеділок-п`ятниця, з 9-00 до 17-00
22 Шляга Леся Валеріївна Інспектор ВОС  3-27-62 Вівторок, четвер з 8:00-17:00
23 Венгер Ольга Олександрівна Інспектор ВОС  3-27-62 Вівторок, четвер з 8:00-17:00
24 Короченко Валентина Миколаївна  Головний спеціаліст з реєстрації місця проживання  

вівторок-середа з 9:00 до 16:00, п'ятниця 9:00 -15:45, субота 8:00-12:00

25 Безнощенко Надія Костянтинівна Провідний спеціаліст з діловодства  3-15-56  
26 Самаркін Сергій Володимирович  Водій    
27  Чемерис Сергій Володимирович  Начальник  відділу контролю за благоустроєм    
28 Даниленко Ірина Володимирівна Головний спеціаліст відділу контролю за благоустроєм    
29

Дмитренко Світлана

Валентинівна 

  Провідний спеціаліст    
 30  Кирилова Наталія Миколаївна  Державний рєестратратор  3-25-95  вівторок-п`ятниця з 9-00 до 16-00, субота з 8-00 до 12-00 
 31

 

     середа з 9-00-до 16-00 (перерва з 12-ї до 12-45)

32

 

 

Єрмолаєв Володимир Алімович  Начальник відділу містобудування й архітектури    вівторок, з 9-00 до 12-00. 
32

 

Борисова Людмила Василівна  Головиний спеціаліст відділу містобудування й архітектури    
 33 Шома Артем Геннадієвич

Начальник відділу державного архітектурно-будівельного контролю 

 

   понеділок, з 9-00 до 12-00