Monday, 23 September 2019 |

поділитися у соціальних мережах:

 

 

Єрмолаєв Володимир АлімовичБорисова Людмила Василівна

№ п/п ПІБ Посада Телефон Код 04597 Дні прийому
1 Прилипко Юрій Ілліч Селищний голова 3-20-08 Середа з 8:00-12:00
2 Кислиця Олена Вікторівна Секретар ради 3-29-90 Середа з 8:00-12:00
4   Перший заступник селищного голови 3-20-54 Понеділок з 13:00-17:00
5

Абрамчук Дмитро

Валентинович

заступник селищного голови 3-20-54  
6 Чечко Світлана Валентинівна Керуючий справами 3-20-07 Вівторок, середа з 8:00-12:00
7    Начальник відділу земельних ресурсів   Вівторок, середа з 8:00-12:00
8 Андросова Вікторія Анатоліївна Головний спеціаліст відділу земельних ресурсів 3-27-65  
9

Афоніна Вікторія Володимирівна

Начальник юридичного відділу

   
10

Гусєва Юлія Миколаївна 

Головний спеціаліст юридичного відділу

9-99-27  
11 Ковальчук Уляна Ярославівна Провідний спеціаліст юридичного відділу 9-99-27  
 12 Собчук Валентин Миколайович Провідний спеціаліст з інформаційного забезпечення 3-25-95  
13 Роман Анна Михайлівна Головний спеціаліст з питань реєстрації актів цивільного стану(оформлення субсидій) 3-18-51 Вівторок, середа з 8:00-16:00, п'ятниця 8:00-12:00
14  Закревська Алла Володимирівна Начальник відділу обліку та звітності 3-13-91  
15 Зоря Наталія Петрівна Головний спеціаліст  відділу обліку та звітності

3-18-52

 
16 Чирко Людмила Анатоліївна Провідний спеціаліст відділу обліку та звітності 3-18-52  
17 Токман Вікторія Петрівна Провідний відділу обліку та звітності 9-99-26  

18

 

19

20

Іпатьєва Марина Сергіївна

 

Сорочук Аліна Миколаївна

Провідний відділу обліку та звітності 

Провідний спеціаліст відділу обліку та звітності

 9-99-26  
21

Литвин Олексій Валерійович

 

Начальник відділу з питань надання адміністративних послуг  3-10-55  щоденно, крім вихідних, з 8-00 до 17-00   
22

Цибуленко Ольга Леонідівна

Адміністратор відділу  з питань надання адміністративних послуг 3-10-55  понеділок-п`ятниця, з 9-00 до 17-00
23 Шляга Леся Валеріївна Інспектор ВОС  3-27-62 Вівторок, четвер з 8:00-17:00
24 Венгер Ольга Олександрівна Інспектор ВОС  3-27-62 Вівторок, четвер з 8:00-17:00
25 Короченко Валентина Миколаївна  Головний спеціаліст з реєстрації місця проживання  

вівторок-середа з 9:00 до 16:00, п'ятниця 9:00 -15:45, субота 8:00-12:00

26 Безнощенко Надія Костянтинівна Секретар-друкарка  3-15-56  
27 Самаркін Сергій Володимирович  Водій    
28  Чемерис Сергій Володимирович  Начальник  відділу контролю за благоустроєм    
29 Даниленко Ірина Володимирівна Головний спеціаліст відділу контролю за благоустроєм    
29         
 30  Кирилова Наталія Миколаївна  Державний рєестратратор  3-25-95  вівторок-п`ятниця з 9-00 до 16-00, субота з 8-00 до 12-00 
         

31

 

 

Єрмолаєв Володимир Алімович  Начальник відділу містобудування й архітектури    
32

 

Борисова Людмила Василівна  Головиний спеціаліст відділу містобудування й архітектури    
 33  Начальник відділу державного архітектурно-будівельного контролю  Шома Артем Геннадієвич    понеділок, з 8-ї до 12-ї