Четвер, 20 вересня 2018 |

поділитися у соціальних мережах:

 

 

№ п/п ПІБ Посада Телефон Код 04597 Дні прийому
1 Прилипко Юрій Ілліч Селищний голова 3-20-08 Середа з 8:00-12:00
2 Кислиця Олена Вікторівна Секретар ради 3-29-90 Середа з 8:00-12:00
4 Саєнко Василь Михайлович Перший заступник селищного голови 3-20-54 Понеділок з 13:00-17:00
5 Чечко Світлана Валентинівна Керуючий справами 3-20-07 Вівторок, середа з 8:00-12:00
6  Лукашевич Євгенія Олександрівна  Начальник відділу земельних ресурсів   Вівторок, середа з 8:00-12:00
7 Андросова Вікторія Анатоліївна Головний спеціаліст відділу земельних ресурсів 3-27-65  
8

Чернуха Вікторія Володимирівна

Начальник юридичного відділу

   
9

Гусєва Юлія Миколаївна 

Головний спеціаліст юридичного відділу

9-99-27  
10 Ковальчук Уляна Ярославівна Спеціаліст 1 категорії юридичного відділу 9-99-27  
         

11

 

 

 

12

 

 

13

Єрмолаєв Володимир

Алімович

 

 

Борисова Людмила Василівна

Бебко Євгенія Вікторівна 

 

 

 Начальник відділу містобудування та архітектури

 

Головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури

Начальник відділу державного архітектурно-будівельного контролю

 

 

3-27-65 

Вівторок, середа з 8:00-12:00
 14 Собчук Валентин Миколайович Спеціаліст І категорії з інформаційного забезпечення 3-25-95  
15 Роман Анна Михайлівна Головний спеціаліст з питань реєстрації актів цивільного стану(оформлення субсидій) 3-18-51 Вівторок, середа з 8:00-16:00, п'ятниця 8:00-12:00
17  Закревська Алла Володимирівна Начальник відділу обліку та звітності 3-13-91  
18 Зоря Наталія Петрівна Головний спеціаліст  відділу обліку та звітності

3-18-52

 
19 Чирко Людмила Анатоліївна Спеціаліст І категорії відділу обліку та звітності 3-18-52  
20 Токман Вікторія Петрівна Спеціаліст І категорії відділу обліку та звітності 9-99-26  

21

 

22

Іпатьєва Марина Сергіївна

Бень Альона Василівна

Спеціаліст І категорії відділу обліку та звітності

спеціаліст 1 категорії відділу обліку та звітності

 9-99-26  
23

Литвин Олексій Валерійович

 

Начальник відділу з питань надання адміністративних послуг  3-10-55  щоденно, крім вихідних, з 8-00 до 17-00   
24

Цибуленко Ольга Леонідівна

Адміністратор відділу  з питань надання адміністративних послуг 3-10-55  понеділок-п`ятниця, з 9-00 до 17-00
25 Шляга Леся Валеріївна Інспектор ВОС  3-27-62 Вівторок, четвер з 8:00-17:00
26 Венгер Ольга Олександрівна Інспектор ВОС  3-27-62 Вівторок, четвер з 8:00-17:00
27 Короченко Валентина Миколаївна Спеціаліст І категорії з реєстрації місця проживання  

вівторок-середа з 9:00 до 16:00, п'ятниця 9:00 -15:45, субота 8:00-12:00

28 Безнощенко Надія Костянтинівна Секретар-друкарка  3-15-56  
29 Самаркін Сергій Володимирович  Водій    
 30  Чемерис Сергій Володимирович  Старший інспектор з благоустрою    
 31  Сакун Ірина Миколаївна   Інспектор з благоустрою    
 32  Адамчук Богдан Олександрович  Державний рєестратратор  3-25-95  вівторок-п`ятниця? 9-00 LJ 16-00, субота з 8-00 до 12-00