Середа, 20 березня 2019 |

поділитися у соціальних мережах:

 

 

№ п/п ПІБ Посада Телефон Код 04597 Дні прийому
1 Прилипко Юрій Ілліч Селищний голова 3-20-08 Середа з 8:00-12:00
2 Кислиця Олена Вікторівна Секретар ради 3-29-90 Середа з 8:00-12:00
4   Перший заступник селищного голови 3-20-54 Понеділок з 13:00-17:00
5

Абрамчук Дмитро

Валентинович

заступник селищного голови 3-20-54  
6 Чечко Світлана Валентинівна Керуючий справами 3-20-07 Вівторок, середа з 8:00-12:00
7  Лукашевич Євгенія Олександрівна  Начальник відділу земельних ресурсів   Вівторок, середа з 8:00-12:00
8 Андросова Вікторія Анатоліївна Головний спеціаліст відділу земельних ресурсів 3-27-65  
9

Афоніна Вікторія Володимирівна

Начальник юридичного відділу

   
10

Гусєва Юлія Миколаївна 

Головний спеціаліст юридичного відділу

9-99-27  
11 Ковальчук Уляна Ярославівна Спеціаліст 1 категорії юридичного відділу 9-99-27  
 12 Собчук Валентин Миколайович Спеціаліст І категорії з інформаційного забезпечення 3-25-95  
13 Роман Анна Михайлівна Головний спеціаліст з питань реєстрації актів цивільного стану(оформлення субсидій) 3-18-51 Вівторок, середа з 8:00-16:00, п'ятниця 8:00-12:00
14  Закревська Алла Володимирівна Начальник відділу обліку та звітності 3-13-91  
15 Зоря Наталія Петрівна Головний спеціаліст  відділу обліку та звітності

3-18-52

 
16 Чирко Людмила Анатоліївна Спеціаліст І категорії відділу обліку та звітності 3-18-52  
17 Токман Вікторія Петрівна Спеціаліст І категорії відділу обліку та звітності 9-99-26  

18

 

19

20

Іпатьєва Марина Сергіївна

Бень Альона Василівна

Сорочук Аліна Миколаївна

Спеціаліст І категорії відділу обліку та звітності

Спеціаліст 1 категорії відділу  звітностідділу обліку та звітності

Спеціаліст 1 категорії віддділу звітності та обліку

 9-99-26  
21

Литвин Олексій Валерійович

 

Начальник відділу з питань надання адміністративних послуг  3-10-55  щоденно, крім вихідних, з 8-00 до 17-00   
22

Цибуленко Ольга Леонідівна

Адміністратор відділу  з питань надання адміністративних послуг 3-10-55  понеділок-п`ятниця, з 9-00 до 17-00
23 Шляга Леся Валеріївна Інспектор ВОС  3-27-62 Вівторок, четвер з 8:00-17:00
24 Венгер Ольга Олександрівна Інспектор ВОС  3-27-62 Вівторок, четвер з 8:00-17:00
25 Короченко Валентина Миколаївна Спеціаліст І категорії з реєстрації місця проживання  

вівторок-середа з 9:00 до 16:00, п'ятниця 9:00 -15:45, субота 8:00-12:00

26 Безнощенко Надія Костянтинівна Секретар-друкарка  3-15-56  
27 Самаркін Сергій Володимирович  Водій    
28  Чемерис Сергій Володимирович  Старший інспектор з благоустрою    
29  Сакун Ірина Миколаївна   Інспектор з благоустрою    
 30  Кирилова Наталія Миколаївна  Державний рєестратратор  3-25-95  вівторок-п`ятниця? 9-00 LJ 16-00, субота з 8-00 до 12-00 

 

31

 

 

Єрмолаєв Володимир Алімович   Начальник відділу містобудування й архітектури    
 32 Борисова Людмила Василівна  Головний спеціаліст відділу містобудування й архітектури